Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mantrázni illetve pozitiv...

Rékababa1987 kérdése:

Mantrázni illetve pozitiv dolgokat ki hogy vonza be? szeretnék segitséget kérni

Figyelt kérdés

#gondolkodás #mantra #imádkozás #pozitív #pozitiv gondolkozás #belső megérzés
2017. febr. 6. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
mantrázásba nem tudok segíteni, de a pozitív dolgokat úgy tudod bevonzani, hogy elképzeled mit szeretnél, elmondasz érte e hála imát (úgymond megköszönöd, hogy megkaptad) ami tudom furán hangzik, mert még nem látod, hogy a tied, de pont ez a lényege a hálaadó imának, hogy ez a legerősebb hit, hisz már meg is köszönöd, mert tudod hogy meg fogod kapni... utána már csak a jeleket kell figyelni... ;) pl ha nem tetszik a munkahelyed és váltani szeretnél akkor hallgasd meg amit más mond neked állásajánlatot és ha tetszik, akkor ne félj váltani, mert ezt küldte neked...
2017. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
hogy még jobban megértsd elmesélem a saját történetemet... nagy vágyam, hogy létrehozzak egy bentlakásos otthont sérült fiataloknak, mert sajnos nincs annyi mint amennyire szükség lenne... régen sokszor elképzeltem azt is, hogy ezt az otthont, egy jótékonysági rendezvénysorozatból fogom létrehozni... na mármost a hétvégén volt egy rendezvény ahova a férjemmel megbeszéltük, hogy nem megyünk el, erre a felettese felajánlott neki 2 jegyet, hogy menjünk... én suliba járok hétvégén és én nem mentem el, de a férjemet elküldtem... 2 emberrel ismerkedett össze ezen a rendezvényen.. 2 rendezvényszervezővel... az egyik a városunk fő rendezvényszervezője, a másik 2 nagy vállalkozás rendezvényszervezője... tehát itt az idő, hogy létrehozzam az alapítványt és a két rendezvényszervező segítségével megcsináljam a jótékonysági rendezvénysorozatot... :) nincsenek véletlenek...
2017. febr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. febr. 6. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a mantrázás "kezdő szinten" elég veszélyes, mert fordítva sülhet el.

Azonban a dolog valóban működik. Ha valóban szeretnél ezzel foglalkozni, első lépésnek ajánlanám A Titok c. könyvet vagy filmet (többször, amíg leesik a tantusz), ill. Balog Béla - A tudatalatti tízparancsolata c. könyvet.

Tudom, h most sokan a torkomnak fognak ugrani, hogy ez baromság, de az a helyzet, hogy az utóbbi pár évben minden komolyabb élethelyzetben ezt használom; valahogy minden "megadatik" a kellő időben. Napokig tudnám sorolni a példákat az életemből (pl. autóvásárlásba belementem egy fillér nélkül, és végül csak beesett hozzá a pénz is stb.) De elsülhet fordítva is, ha az ember rosszul adja le a "rendelést".

Szóval, működik, ha érdekel, ásd bele magad, de ne várj azonnali eredmény, évekbe is telhet, amíg átkattan az agyad (addig legfeljebb apró jeleket kapsz), és érzed, hogy TUDATOSAN irányítod a dolgokat.

2017. febr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A mantrázás önmagában nem elég, lényeg hogy éld bele magad az érzelmi állapotba. Egyszerűen csak engedd meg magadnak azt a luxust hogy teljesen beleéled magad abba mintha már megtörtént volna. Ha úgy fogod fel hogy azért csinálom inkább hogy jól érezd magad, úgy könnyebben elérheted. Ne görcsölj h jaj ez kell ez muszáj, na megtörtént már?

Persze az sem mindegy miről van szó. Pl. személyiségeddel vagy már kialakult hitrendszereddel kapcsolatos (ill. ahhoz fűződő) dolgoknál előfordulhat hogy a már ott lévő negatív hitrendszert célszerűbb előbb eltávolítani (fastereft - lásd youtubeon). Az érzés a lényeg ha tudod érezni akkor király, érezd minél többet tedd erősebé. Már említették a hálát, igen érezd a hálát is hogy megtörtént, az elégedettséget hogy már sikerült minden.

És a hangsúly tényleg a múltidőn van, mert lehet ábrándozni hogy jaj de jó lenne meg lehet hogy MAJD meg fog történni.. Az nem ugyanaz. Ha nem jön az érzés próbálkozhatsz máshogy, ha nagyon nem tudsz hinni benne akkor esetleg faster eft-vel a negatív hitrendszert kitakarítod. De pl. olyan dolog hogy legyen beléd szerelmes egy illető nem ajánlok, semmi ilyen specifikust, ami tulajdonképpen egy másik (konkrét) személytől (is) függ.

2017. febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csáki József Csaba válasza:
Először olvasd el a Bhagavad Gítát /a Google-n rajta van ingyen/ ,utána ha elolvastad legalább egyszer,akkor adok egy Aranykori Szimránt neked és leszek a lelki-tanítómestered!!!!!!!!!!!!!
2017. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És még valami: ha csak egy kicsit is kételkedsz benne, vagy ha egyszer is megfordul a fejedben az, hogy á, ez úgysem sikerül, lőttek az egésznek. Ezt csak akkor tudod elérni, amikor már nem csak hiszel vmiben, hanem TUDOD, hogy el fogod érni (még akkor is, ha a konkrét útját nem is látod).
2017. febr. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!