Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Illuminátus hívők! Mit gondolt...

Illuminátus hívők! Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés
[link]
2019. okt. 7. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Hallottam már a programról, de azt nem hittem volna, hogy már a 2000es években ennyire fejlett volt az elmekontroll.

Szerintem vakvágány az egész, hiszen csak a már eleve sérült elméket lehet kontroll alá venni és tartani. És még ígyis fellehet épülni belőle

2019. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Régóta ismert, hogy van használatban ilyen technika már a 70-80-as évektől [link]
2019. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kevesen tudják, hogy John Lennont is így ölette meg ellensége. Az a skót rendőr, aki Paul McCartney halálos autóbalesete után egy koncertturné kellős közepén beállt a Beatlesbe. Olyan jót alakított, hogy hagyták benne továbbra is


Lennonnak nagyon fájt legjobb barátja Paul elvesztése. Nagyon régi emlékek kötődtek hozzá. Elmondta a volt rendőrnek, hogy el kell mondani az igazságot. Nem tud így élni. igazi temetést akar Paulnak, erre az megölette

2019. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó két perncél már nem bírtam tovább. Azt hittem, hogy legalább elgondolkodtató lesz, de ez csak egy baromság a többi tucat közül.
2019. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló kiváló humorista és showman. :D igazi mindenttudó xD
2019. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
túl hosszú:)
2019. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2019. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez is egy nagy hoax!
2019. okt. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

VAn alapja. Az alapja az hogy remélem sose fog kiderülni milyen mocskos mélységekbe ment az USA árnyékkormánya.

Ennyit tudunk.

az összes többi találgatás.


Sőt, ők maguk készítik ezeknek az eredeti angolnyelvű verzióit. Mert azzal pont annyit mondanak amennyivel sok zavart lehet kelteni, és ha valami mégis kiderül akkor elveszik a sok baromságban.

Ez egy média stratégia.

Az ilyen dolgok nem vezetnek sehova.


Ami biztos, hogy az usaban két szintű vezetés van.

Van egy nyílvános és van egy akikről nem tudunk szinte semmit.


Jeffrey Epstein sokat tudott, hál istennek én meg csak hülyeségeket fecsegek körömreszelés közben.

2019. okt. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!