Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » RÁJÖTTEM! Szerintem Illuminátu...

RÁJÖTTEM! Szerintem Illuminátus! Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Üdv!

16 éves srác vagyok.

Egy ideje a világnézetem megfordult, és tényleg rájöttem: HOGY EZ TÚL SZÉP, HOGY IGAZ LEGYEN!

Tehát:

Mindenki gondolom tudja,hogy a média námbörvan hírei között van a VESZÉLYES, GYORSAN TERJEDŐ INFLUENZAJÁRVÁNY.

Bp-n, a Móricz Zs. körtérnél van a sulim. Hivatalosan ettől a héttől van M.o-n a járvány. Tehát, a körtéren hétfőtől reggel 8 óra előtt több helyen is , 2-3fős kis csoportokban ACTIMEL italkákat osztogatnak a népnek. Furcsálltam is mert azelőtt soha nem láttam ilyet.Így gyanút is fogtam. Szerintetek létezik , hogy ezekbe az italokba csempésznek bele különböző baktériumokat vagy maga a vírust (valamilyen formában) ?

Előre is köszönöm!



2014. febr. 20. 20:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
28%
Lehetségesnek tartom, hogy így is fertőzhetik a népet, de azt is, hogy a védőoltással is segítik a járványok terjedését. Azt hogy Illuminátus azt nem hiszem mert az csak kitaláció. Tudom, hogy valakik irányítják a dolgokat a háttérből, de nem hiszem, hogy egy ilyen földönkívüli szekta lenne az. Az összeesküvés elméleteket próbáld inkább földi kereteken belül elemezgetni. Ha lehet egy tippem keresgélj egy kicsit a bankoknál és nagyvállalatoknál és rá fogsz jönni, hogy azok irányítanak mindent.
2014. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem többre mennél tanulással, mint hogy ehhez hasonló hülyeségeket olvass.
2014. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Kedves 2. Hozzászóló Úr/Hölgy én konkrétan nem írtam egyetlenegy pontban sem, hogy miként állok tanulás szempontjából és szerintem Neked/ Önnek sincs nagyon beleszólása. Mellesleg amít manapság tanítanak KAMU.

Elnézést, de így van.

2014. febr. 20. 21:28
 4/31 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm szépen a választ! :)
2014. febr. 20. 21:29
 5/31 anonim válasza:
Már bocsánat de az illuminátus mióta földönkívüli?
2014. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Valahol írták róluk már nem tudom hol. De tényleg ez a lényeg?
2014. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
az
2014. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ezzel a módszerrel meglehetne fertőzni az embereket, de nem hinném, hogy ezt az Illuminátus szervezet követné el annó ezt a szervezetet felszámolták, ha jól tudom. és nem egy földönkívüli társaság volt, hanem emberek, mint mi.
2014. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

"Mellesleg amít manapság tanítanak KAMU."


Konkrétan mire gondolsz?

Hogy a föld szögletes?

Vagy hogy 1+1 az 3?

2014. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Amúgy kitalálom. Elolvastál pár össze esküvés elméletet és most már át látsz a szitán ezáltal ilyen rendkívül felvilágosultnak érzed magad? Nyugi csak egy hülye kölyök vagy, az meg már rég nem újdonság hogy a világ tele van manipulációval meg hazugsággal.
2014. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!