Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye, konkrét...

Vonzás törvénye, konkrét személyre is tudom alkalmazni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ha van egy nő akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz,de vannak akadályok amik megnehezítik a dolgát tudok "segíteni" vele/rajta?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2019. nov. 21. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, kell agykontroll meditáció, és akkor sikerül.
2019. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, de a legbiztosabb ha a vonzás törvénye rád fejti ki a hatását és teszel érte. Nincs az a bűbáj, ami hatékonyabb annál amit te magad megteszel.
2019. nov. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
nem mert a vonzás törvénye a fizikai erőkre hat... nem pedig erre... inkább dolgozz meg érte a befektetett energia nemvész el hanem átalakul jobb esetben viszonzott érzelmekké... a lényeg neked kell akarnod és tenned is érte! a gondolat alkotó erejű de csak akkor ha cselekedsz!
2019. nov. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A vonzás törvénye nem csak fizikai dolgokra vonatkozik,természetesen. Emberekre,sőt még gondolatokra is. Szóval teljesen lehetséges. Ha angolul tudsz,tudnék linkelni egy tonna videót,ahol elmagyarázzák lépésről lépésre,és még történeteket is mesélnek hogy ki hogyan manifesztált és hogyan érte el mindezt.

Én így vonzottam be a páromat,kritériumok alapján 6 évvel ezelőtt,azóta rengeteg elképesztő dolgot sikerült elérnem, így bizonyítva magamnak hogy lehetséges. Ha nem hisznek benne mások annál jobb, akkor nekem több jó élmény marad :)

2019. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsó bocs de a vonzás törvényei csak a fizikai erőkre hat pontosabban kölcsönhatásoknak nevezik őket... és mivel amit te írsz nem bizonyított ezért nem lehet azt állítani hogy igenis létező mint az elektromosság az más kérdés hogy van rá esély... de lényegtelen mivel akkor is neked kell érte tenned akkor nem lesz ő a tiéd ha egész nap csak ábrándozol róla és nem csinálsz semmit sem... tessék szépen becserkészni!
2019. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Senki sem beszélt ábrándozásról. Keveritek a valódi vonzás törvényének alkalmazását a marketingelt tévés változattal. Ami persze érthető,és nem is szeretem ezt a vonzás törvénye,meg "Titok" kifejezéseket. Az alapjánban egy jól csengő lebutított ötlet,amit előszeretettel tolnak az ilyen olyan life coachok.
2019. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Természetesen teszek is érte,de az kevés ezért gondoltam így.
2019. nov. 23. 10:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs de mi is a kevés? a tettek és szavak kevesebbet érnek mint a meditálás abrandozas és teleshoppos-google sharlatan varázslatok..!!?!??!???
2019. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

marketing bullshit vagy nem, működik. És ez nem fanatizmus meg elfogultság, konkrétan én vagyok az élő példa a dolgokra. Annyival egészíteném ki, hogy amit a filmben meg a könyvben nem írnak, az az hogy kell egy tett is. Nem csak az 1, kérj 2, higgy 3, fogadd el dolog van hanem 4. nek ott a tett is, mivel gondolsz egy adott személyre pl, elhiszed hogy veled fog járni, ott a lehetőség te is látod pl véletlen megtalálod facebookon mert nem tudod ki amúgy, de nem lehet arra várni, hogy majd csak úgy bejelöl téged, vagy beesik az ablakon, rá kell írnod vagy menj oda hozzá élőben vagy akármi...


Vagy ha van egy milliós ötleted oké, hidd el hogy sikerülni fog, meg majd jön az a bizonyos alkalom DE akkor is majd meg kell lépned és megragadni a lehetőséget.

2019. nov. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A kérjemig már eljutottam,most jön a többi!
2019. nov. 25. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!