Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Kb mennyire valós az asztrál...

Kb mennyire valós az asztrál utazás?

Figyelt kérdés

Tény hogy kb 1 perc alatt elő lehet idézni, de csak olyan mint valami rossz álom.

Az alvás paralíshoz hasonlít.


2019. dec. 21. 00:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy kell 1 perc alatt előidézni?
2019. dec. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kérded: "mennyire valós",

aztán kijelented: "Tény hogy kb 1 perc alatt elő lehet idézni".

Ha igaz a kijelentésed, akkor tök fölösleges a kérdés, ha szükséges megkérdezni, hamis a kijelentés.

Dönts!

2019. dec. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Mert az is

Egy álom

2019. dec. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajna én sem tudom, de ha rájössz légyszi feltétlenül írd meg, mert nagyon drága a benzin.
2019. dec. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne próbáld ki, rendkívül veszélyes lehet, egyszer nagyon megjártam, azóta nem merem újra.
2019. dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Neten sok leírást lehet találni, meg youtube-on is vannak ilyen zenék. Azok tényleg csinálnak valamit.
2019. dec. 21. 09:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem mar sikerült, de csak akkor amikor nem akartam, tehát spontan. Mikor akartam akkor nem tudtam kilépni, mert fél az ember olyankor, egy kis félelem is meggátolja. A félelem állítólag sok alkalom után megszűnik, mert már nem új és nem ismeretlen. Jó érzés, es valosagos teljesen. Nem kusza.
2019. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Nyammogi ***** válasza:

Utazz inkább Ryanairrel vagy Wizairrel, az biztonságosabb és gyorsabb is.

PS: asztrál utazásnál hogy van a priority, meg a feladott poggyász?

2019. dec. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2%
Ami álom, nem asztrál utazás. Valóban más tudatállapot, de ahogy egy tudatos álomban is érzékelheted a tested, itt is megteheted. Szóval érezheted az agyad által sugárzott ingirmációt, ami egy emberi tudatállapotot is hordosmz magában. Szóval nem az a valóság, amit általánosan érzékelsz, így az ugyanannyira lehet valóságos, mint a szimpla ébrenlét.
2019. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#7/9 Nem félelmetes hanem fájdalmas. Tényleg nagyon kellemetlen az a 4-5 másodperc.
2019. dec. 22. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!