Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Egy olyan embert, aki annyira...

Egy olyan embert, aki annyira nem hisz ezekben a dolgokban, de igazából látni rajta, hogy nem utasítja el, hogyan "vegyem rá" az öngyógyításra?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú lenne mindent leírni, lényeg: IV-es stádiumú rákos édesapám, én 3x végeztem agykontrollt, 1x ultrát, megéltem pár dolgot, az életben, segített is az AK, de ez kemény dió. Természetesen a kemoterápiát csinálja, még mielőtt megjelennének a "biztos kuruzslóhoz járunk" kommentek. Nem. Semmiféle ilyen helyen nem voltunk. Teljes mértékben betartjuk az orvosok utasításait, mindent, ezzel csak rá szeretnék segíteni valahogy a gyógyulására, hisz Domján Laci YouTube csaotrnáján is nem egy ilyen sikertörténet van. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit tenne? Lehet a személyes érintettség miatt sem megy annyira ez az egész, nem tudom...


Köszönöm szépen a segítséget!



2019. dec. 31. 00:04
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
59%

vagyis nem akar meggyogyulni?

"majd az orvosok meggyogyitjak"?

minden beteg magat is gyogyitja csak igy tud meggyogyulni mindenki

minel erosebb a betegseg annal nehezebb persze, de hitetlenul is kell magaban biznia, akaraterejeben szervezeteben, testeben, vagyis onmaganak is akarnia kell legyozni ami a baja

ha kizarolag(!) masra bizza olyan nincs, akkor nem oldodik meg a baj

de ilyenek nagyon kevesen vannak komoly problemajuk van lelkileg/szellemileg (pszichikailag)

vagyis nem hit vagy hitetlenseg kerdese legalabbis termeszetfelettiben

2019. dec. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%

Sehogy. Édesapád meg akar halni, te pedig egy sarlatánokhoz irányítanád, akik tudtommal maguk is agydaganatot kaptak, mert a saját problémáikat sem tudták megoldani? Akkora sikertürténeteik vannak, hogy a fal adja a másikat!


Ha valaki nem akar élni, az nem fog élni, az meg fog halni. Jobb volna magadat elkezdeni ahhoz szoktatni, hogy a papa elmegy. És mielőtt késő lenne, ostoba kezelgetések helyett ülj le az ágyához és beszélgess vele - arról, ami neki fontos. Hogy ha elment, legyen mire emlékezned, olyanra, ami majd neked lesz fontos.

2019. dec. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont fordítva sajnos,a kemoterápiáztató hentesek a kuruzslók,de ezt csak az látja aki följebb van...A sikertörténetek azokról szólnak akik az orvosi "segítség" után maguk keresték máshol a gyógymódot és mindent megtettek azért,hogy valóban gyógyuljanak,hittek is a csodában,tehát nem áll valami jól apukád...nem voltam még hasonló helyzetben,csak a környezetemben látom..Az utóbbi pár évben pl. elég sokan mentek el rákban beleértve a szomszédomat is,mintha ez az egyetlen mód a kilépésre,méghozzá elég gyorsan,főleg annak aki nem akarja elhagyni a régi mintákat és energiákat..

Én elengedném a helyedben...

2019. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gublug ***** válasza:

Szia.

Szubjektív kommunikációs technikával.

2020. jan. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


Nem szoktam ilyet írni, de ritka egy érzéketlen válasz volt, kettes! Nem hittem volna, hogy ennyire EQ nulla emberek is irkálnak az oldalra. Sőt, értő olvasásból is egyest kaphattál, mert nem azt írtam, hogy vinném őt oda, feketén fehéren leírtam, hogy SEMMI ilyenről szó nincs, csak rá szeretnék segíteni a gyógyulására. O' Carl Simonton neve gondolom nem cseng ismerősen, ő onkológus orvos volt, felesége pszichológus és konkértan egy könyvben meséli el hogy a kemoterápiás kezelés MELLETT, használva az agykontrollon alapuló imaginációs technikákat, rengetegen meggyógyították magukat a módszerével! Igen, azt is leírja, hogy volt aki ennek ellenére is meghalt, tehát ha valaki, ő nem kuruzsló. 20 kemoterápián van túl édesapám, természetesen ennek is megvannak a mellékhatásai. Én azt gondolom, mindent meg kell próbálni, a kérdésem arra irányult, hogyan próbáljak meg tudat alatt "hatni rá", de akkor az utolsó válaszadó által említett technikát fogom használni. Köszönöm utolsó!

2020. jan. 1. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!