Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ti hisztek a mágiában, vagy a...

Ti hisztek a mágiában, vagy a természetfeletti dolgokban? ( esetleg mondtok valami érdekes legendát a multbol, vagy törtétet? )

Figyelt kérdés

tudom ... a mágiát régen használták kémában stb.

De, hiszem hogy van valami másik hely a galaxisokban, vagy esetleg a földön is ahol lehetnek ilyen dolgok. Mindig is megmagyarázhatatlan dolgok történtek velem. nem hiszem magam profétának, de hiszek istenben, és e melett voltam már párszor katolikus templomban. (ahol általában alvó emberekkel találtam szembe magamat) De nem vagyok vallásos. Nem olvasok nap mint nap bibliát, mert egyedül a bibliában nem hiszek.



2019. okt. 2. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
A helyesírás legendája.Igaz történet!!
2019. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Én a gyógyításban hiszek (Nem igazán tudom hogy mondjam másképp, talán a reiki az ami a legközelebb áll hozzá) mert ez az amit elsőként a saját bőrömön tapasztaltam és gyakorlok is. Engem egy ideig egy árnyék követett, és rendszerint akkor láttam amikor nem is gondoltam rá, csak észrevettem a szemem sarkából hogy valami ott mozog. Nem volt különösebben félelmetes, csak furcsállottam amikor megmozdult a táskám amin éppen feküdt. :D Akkor úgy rájöttem hogy nem egészen képzelhetem így be magamnak...
2019. okt. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13%
Vagy minden mágia vagy semmi sem az, nincs olyan hogy Magdi varázsló Vivi pedig mugli
2019. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!