Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álom az valós?

Tudatos álom az valós?

Figyelt kérdés
Helló. Minden félét szeretnék tudni a tudatos álomról. Egyszer volt nekem de csak pár mp-ig tudtam irányítani é felkeltem. Hogyan lesz álomból tudatos? Milyen világban vagyunk olyankor? Mivel látunk akkor, mert ugye a testünk alszik és a szemünk csukva van, de a tudatos álomban, meg a rendes álomban mégis látunk mindent, mintha nyitva lenne. Kinek volt már része benne? Miket lehet csinálni tudatos álomban? Milyen érzés, mert kb pár mpből nem sokat értem csak amikor felébredtem akkor ilyen bizsergető érzésem volt, mintha nyomás alatt lennék, de elmult hamar. Minden infót akarok tudni, tudom ott a google de olyanoktol akik jártasak benne :D.

2019. dec. 31. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Semmi különöd nincs ebben. Az agyad generálja ezt a szimulációt, ahogy a fantáziád is képes erre.


Annyi, hogy felületesen felébred az agy tudatosságért felelős része, emiatt tudod irányítani az álmot.


Ettől még az agy generálja a látottakat, ahogy a sima REM fázisban, vagy pszichadelikus drogok alatt.

2019. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt csinalhatsz tudatos alomban amit akarsz

Nem a szemeddel latsz hanem az elméddel

Jobb 6-7 ora alvas utan visszaaludni es akkor probalkozni vele

Ja es annyira valos amennyire valosnak akarod de akkor is csak egy álom

2020. jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!