Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az illuminati tényleg megtalál...

Az illuminati tényleg megtalálta az örök élet titkát?

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Bionyos értelemben. Transzhumanizmus. Robotok leszünk.
2020. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Az örök élet titka a megvilágosodás. Annak a legmagasabb szinten történő megértése, hogy már most is örök az élet, végtelen a valóság, és nincs halál. Persze a tested meghal, de te nem. Már most is örök az élet, még akkor is, ha nem ismerted fel.

A megvilágosodott emberek végtelen nyugodtsága is abból ered, hogy tudják, hogy bármi történik is az életben, annak végső soron nincs jelentősége, mivel a valódi természetük halhatatlan és örök. Bármi is történik velük az életben, az rájuk nincs hatással.

2020. febr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
dehogy is csak rájöttek, hogyan kerülhetik el a halált.
2020. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2#es nagyon cuki, és aranyos formában írta le amit le akart írni, de teljesen jót mond. Kár volt lepontozni, még ha nem is a kérdés lényegéhez is szólt hozzá.
2020. febr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Meg! De aztán elnyerték tőlük a jetik, a makaó nevű kártyajátékon.
2020. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%

#4

De a kérdés lényegéhez szólt, mivel a kérdés maga értelmetlen. Magának a kérdésnek az értelmetlenségét cáfolja meg, amit írtam.

2020. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Ja, és miért értelmetlen a kérdés?


1. Az illuminati egy hipotézis.

2. Az, hogy az illuminati keresi az örök élet titkát, egy hipotézisből levont újabb hipotézis.

3. Az örök életnek nincsen titka, mivel az már maga a valóság.


Persze tudom, hogy a kérdező nem ilyesfajta örök életre keresete a választ, hanem a fizikai formák örök életére, aminek az értelmetlenségére az ember maga is rájön, ha megvilágosodik. Ezért írtam, amit írtam. Hogy ezáltal hozzásegítsem a megvilágosodáshoz. Persze attól senki nem fog megvilágosodni, hogy elolvassa, amit írok, mégis közelebb kerül hozzá.

2020. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy kevés halott cserebogárral találkozol. ám minden év májusában megjelennek, bizonyítja, hogy halhatatlanok.

Rajtuk kívül az egész világ mulandó, az illuminatikkal együtt.

2020. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem, nem találták meg! Csak elhitetik veled! Ebben az a durva hogy még ők is azt hiszik hogy megtalálták de nem! A félelemből táplálkoznak jó ez tudom hülyén hangzik de így van. Nem halhatatlanok.
2020. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
De egyébként a 7-es válaszoló egész jól le írta.
2020. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!