Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Itt olvastam egy olyan választ...

Itt olvastam egy olyan választ, hogy aki tudja mivan a halal utan (mert par masodoercre/percre meghalt) az se beszelhet rola. Miert?

Figyelt kérdés
Mar tobb helyen is kutattam ezt a halal utani kérdést es tenyleg akit visszahoztak a halalbol az se mondja el,vagyis nem nyilatkoznak es mindenki titkolja. De miert nem beszelhetnek rola?

2017. nov. 24. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert akkor eljönnek a Mennyből a büntetőangyalok, és belenyúlnak a fenekébe.
2017. nov. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Akik meghaltak, eddig ketten jöttek vissza a halálból: Lázár és Jézus.

Akikről te beszélsz, ők nem halottak voltak, hanem csupán 'halálközeli élmény'-ben volt részük.

Az 'újraélesztés' nem 'feltámasztás'.

A halál az agy lebomlásával kezdődik. Ez pedig visszafordíthatatlan.

2017. nov. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha tudod hogy nem beszélhet róla, miért erőlteted mégis?

Aki kíváncsi hamar megörexik.

2017. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy nem beszélhet róla, miért minket akarsz rászedni arra, hogy elmondjuk?

Amiről más nem beszélhet/nem akar beszélni, de mi elmondjuk, az simán pletyka.

2017. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem ,hogy mondjatok el. Értelmezzetek ujra. Hanem,hogy miert nem beszelhetnek rola😅
2017. nov. 24. 16:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyenről nem hallottam, pedig többszáz halálközeli élményt olvastam / hallgattam már el / meg. Inkább arról van szó, hogy nehéz azt szavakba önteni, mert nem nagyon hasonlítható semmihez. A legtöbb emberi érzést is azért tudjuk megosztani egymással, mert hasonlót mindannyian tapasztalunk.


Ez valóban nem a "halál utáni" állapot, hanem olyan élmények, amelyeket a klinikai halál állapotában lehet főként megtapasztalni.


Valószínűleg azért sem szívesen nyilatkoznak, mert nem akarják azt, hogy nyilvánosan bolondnak nézzék őket.

2017. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mond amit akar! A beszédet nem lehet megtiltani senkinek!
2017. nov. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező: azt ugye tudod, hogy a halálközeli élmény az egy életjelenség?

Semmi köze a halálhoz.

És lehet beszélni róla, csak abból nem sokat tudsz meg. Hasonló ahhoz, mintha egy álmodat szeretnéd elmesélni: eleve az álom rendkívül rövid, pár kép. Aztán, amikor felébredsz, akkor színezed ki, töltesz bele tartalmat (viszont az már nem álom, hanem tudatos tevékenység).

De még így sem igazán van értelme.


A halálközeli élmények ettől még távolabb vannak... bár néhány dolgot tudunk már arról, hogy miért keletkeznek, és elő lehet idézni ezeket már életveszély nélkül is.

2017. nov. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Azért "nem beszélhet róla" mert az író hazugságot ír le. Tipikus mézesmadzag elhúzása az orrod előtt. Az emberi kíváncsiságra alapozva saját önteltségét növeli ezzel, esetleg a pénztárcáját ha könyv formában vásárolható az írása.


Ha meg valaki személyesen állítja magáról hogy meghalt de nem beszélhet róla az aztán végképp hazudik. Azért lássuk be: ha valaki nem beszélhet valamiről az nem fog felállni az asztalra és teleüvölteni a helységet azzal hogy "ÉN TUDOM A VÁLASZ!" majd halkan "..de pszt, nem beszélhetek róla!".

2017. nov. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!