Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy kell a szerelmet/társat...

Hogy kell a szerelmet/társat kérni/bevonzani? Mit csinálok rosszul? Túlságosan akarom vagy türelmetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Elképzeltem már kit szeretnék. Elkezdtem tenni is érte.

Ti csináltatok már ilyet? És, ha igen, hogyan?

Tényleg kérni kell és megkapod? Csak legyek türelmes?

Köszönöm a válaszokat, próbáljunk a kérdésnél maradni és nem arról beszélni ki miben hisz.


2020. febr. 6. 19:38
 1/4 anonim válasza:
Ne görcsölj rá. Mindennek eljön a maga ideje. Csak élvezd és hasznnáld ki a jelenlegi helyzetet. Igen legyél türelmes. A szerelem úgy is akkor kopogtat mikor nem várod. De ne aggódj jönni fog. :)
2020. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Elkezdtem tenni is érte."

Konkrétan?

2020. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fhggh válasza:

Legyél türelmes.

Azt nem írtad hogy f/l vagy?

2020. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hohyan kéőzeled a bevonzást?

Ülsz a fotelben és zrősen mahtrázod "én azt akarom, hogy Jancsi szerelmes legyen belém!" - és ennek elérése érdekében semmi mást nem teszel?

Nem hívod fwl magadra figyelmét? Ha nem, akkor nem is látja jelét, hogy érdemes lenne beléd szerelmesnek lenni.

.

Kelj fel a fotelből és -nem nyomulósan!- keresd társaságát, igyekezz elérni, hogy beszédbe elgyedjen veled!

2020. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!