Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ti is tapasztaltátok már az...

Ti is tapasztaltátok már az Ikrek jegyűekkel a túlságosan könnyű és gyorsított haverkodást, eröltetett vicceskedést, majd fontos infók kiszedését és így az emberek becsapását? Mire kell még vigyázni az Ikrek esetében?

Figyelt kérdés

Többször tapasztaltam részükről hasonló furcsa viselkedést és ugyanezt olvastam róluk több weboldalon, fórumon is, Ikrek férfiak és nők részéről egyaránt.

Előre is köszönöm a komoly válaszokat.



2015. máj. 5. 17:47
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
65%
Ikrek vagyok de egyik se igaz rám. :)
2015. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Kedves első, bözsi néni azért jobban tudja, mint te, nem gondolod?
2015. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%
Az ikrek okosak és könnyen barátkoznak szerintem. A többit nem tudom, belőlem nem szedtek ki infót. :)
2015. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
Van egy ilyen sulis társam és pont így viselkedik.Eléggé...idegesítő.Talán csak véletlen eset.Nem minden horoszkóp ugyan olyan amilyennek leírják.
2015. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Lilla:3 válasza:
Talán...én ikrek vagyok.
2015. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
Igen,én több ikreknél is tapasztaltam ezt,nem vagyok nagy csillagjegy hívő,de mégis azt figyeltem meg,hogy az ikrek jegyűek tök ilyenek,amit írsz...meg eléggé kétszínűek is és pletykásak
2015. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Aucs...azért szerintem,akadnak kivételek..
2015. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Rám sem igaz
2015. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%

Persze magáról mindegyik azt hiszi, nem igaz rá...

Sajnos pletykásak, megbízhatatlanok, érdekemberek.Elég idegesítő tulajdonságaik vannak.

2015. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
36%
Több Ikrek nőt ismertem, nem vettem észre hogy fontos infókat akarnának kiszedni. Élénk a fantáziájuk, gyors az észjárásuk, ennyi. De nem vettem észre hogy visszaélnének ezzel a tulajdonságukkal. Vízöntő férfiként tetszenek az Ikrek nők, mert nem unalmasak, felpezsdítik tudományokba zárkózó lelkivilágunkat.
2015. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!