Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Amit szeretnék azt az univerzu...

Szonja019 kérdése:

Amit szeretnék azt az univerzum nem akarja, hogy csinaljam?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy elkezdtem egy uj sportot es mikor edzes van mindig közbejön valami de telleg 2honapban kb 3x tudtam elmenni vagyis ez azt jelenti, hogy az univerzum azt akarja, hogy másik sportot keressek? Nektek mi a velemenyetek erről?

2020. márc. 3. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudsz legalább egy jó indokot arra, hogy az Univerzum ne akarJA?

Abba, hogy te milyen sportot SZERETNÉL űzni, az Univerzum nem szól bele.

Amíg csak SZERETNÉD, nem pdig AKAROD, addíg mindig fog közbejönni valami.

Ha akarod, akkor az kerül az első helyre- és mindent megteszel azért, hogy megtehesd, megtegyed.

Amíg más fontosabb, "mindig közbejön valami".

2020. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te magyarázod bele. Az Univerzum azt akarja, hogy mindig azt csináld, amit épp csinálsz.
2020. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mindig találhatsz hülye ürügyet arra, hogy megokold a magad sikertelenségét vagy gyávaságát.
2020. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. márc. 3. 13:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet valóban nem ezt kellene csinálnod, keress másik sportot ha ilyen érzeted van, mert lehet ez valóban egy figyelmeztetés.
2020. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak mindig találsz valami kifogást, mert valójában nem akarsz járni...
2020. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Belenéztem az üveggömbömbe... látom-látom mit akar az univerzuuuuuuum... ha jó csaj vagy azt, hogy gyere fel hozzá este, ha nem vagy jó csaj akkor meg azt, hogy hozzál sört-pizzát és pénzt :D Innek is látszik nem vagyok igazi jós, utóbbinak csak a pénz kellene.


A tréfát félretéve. Ne láss már mindenben "jeleket", hanem döntsd el, hogy csak sodródni akarsz az árral, vagy te irányítod az életedet?! Válassz egy sportot amit szeretsz csinálni, amit élvezel, s fogadd el amit az Élet ad (vagy elvesz) nem kell hozzá az "univerzum" akarata - mert a tiéd erősebb kell legyen!

2020. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem az univerzium, te nem akarod igazan.
2020. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem akar az a fos univerzum semmit se, minden a sajat dontesed, nem kell ilyen faszsagokra fogni, ha valamiben bena vagy
2020. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!