Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Napok óta egy srácon jár az...

Napok óta egy srácon jár az eszem, erre ma lehet őt látom? Lent kifejtve

Figyelt kérdés

Van egy férfi. Régen nagyon sűrűn láttam véletlenül, mindig úgy voltam vele, hogy egyszer úgyis megismerkedünk, más nem akkor barátok leszünk.


Most pár napja megint gondoltam rá, hogy rég nem láttam, vajon mégse kell közünk legyen egymáshoz vagy miért. Erre ma azt hiszem őt láttam. Útközben ahogy jöttem dolgozni, mintha őt láttam volna, de igazából csak holnap tudom meg.

Mit gondoltok, bevonzottam? Épp tegnap választ is adtam itt egy kérdésre amiben róla írtam.


2020. márc. 12. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vonzottad be. Az ember naponta több tucat emberre gondol akikkel nem találkozik aztán néha úgy alakul, hogy egyet tényleg lát. Igaz, hogy többszázszor nem működött de ebbe az egybe úgy belekapaszkodik mintha az univerzum szervezte volna úgy csak neki.
2020. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én véleményem szerintem igen, bevonzhatod így.

Van ez a könyv: Allan&Barbara Pease - A válasz, amelyben kifejti, hogy amit nagyon szeretnél vagy sokat gondolsz rá, elkezdi a tudatalattid keresni, ezáltal bevonzod.

Van, aki hisz ebben, van aki elutasítja. Nálad elég hamar bejött:-)

2020. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!