Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye! Hogyan lehet...

Vonzás törvénye! Hogyan lehet a "hiány" érzetet elengedni amikor valamire vágyunk és beszeretnénk vonzani?

Figyelt kérdés

Amikor akarunk valamit akkor általában azért, mert az a valami nincsen, hiányzik. Így ezt a rezgést adjuk ki magunkból.

Hogyan lehet elsajátítani, hogy folyton úgy gondoljunk rá, mintha már a miénk lenne? Nektek mindig sikerül ez?


2020. márc. 13. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Próbáltam így lottó nyereményt teremteni. 1 teljes napig rendkívül fegyelmezett voltam, és teljesen elhitettem magammal, hogy megnyertem. Egyáltalán nem adtam teret semmilyen kételkedő, negatív gondolatnak. Mégse nyertem meg. Nem lehet gondolatokkal, érzésekkel sehogy se teremteni. Többre mész, ha az anyagi jólétre irányuló vágyaidat engeded el. Jól fogod érezni magad szegényen is. Nekem nincs semmim (szó szerint) mégis jól érzem magam, nem aggódok semmi miatt.
2020. márc. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az 5 ös lottóval nem tudtad megcsinálni, az nem azt jelenti, hogy nem működik.


Hát el kell képzelni, hogy a dolog már megvan.


Hadd írjak le pár dolgot:

Régebben, sokat azon marakodtam magamban, hogy nincs elég pénzem, miből fogok megélni, nincs semmire pénzem...

Mit hozott a kozmosz?


Csakis kizárólag, szegény vagy hajléktalan emberekkel hozott össze az élet, de többnyire hasonló emberekkel mint én.


Egyszer mikor hallottam a szabályról, elkezdtem az ellenkezőlyét, az első ember aki leszólított az utcán, egy kőgazdag útépítési mérnök, aki nem talált boltot, hog sört vegyen magának, elmentem venni neki sört, hálás volt még pénzt is adott nekem.


Deee eléggé meghökkentő volt, hogy a semmiből, milyen hamar jött és működött.

2020. márc. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dee azt mondják, hogy jobban működik a dolog, ha mély tudatállapotban vagy.

Úgymond lemész alfába.


A vizualizációs képességed ha fejleszted, hang kép és szagvizualizációt, esetleg tapintásvizualizációt.


Akkor jobban el tudod képzelni a célt, lemész egy meditatív állapotba, elkezded hallgatni, az ncore ról letöltött pénzmágnes meditációt, végigcsinálod.


Elkezded vizualizálni, hogy rengeteg pénzed van, elképzeled a pénznek a szagát, a tapintását, elképzeled, hogy ez valóság, mind ezt alfában csinálod. Ez rendkívül hatékony.


Ez bevonzza a dolgot.

2020. márc. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja és egyébként, el kell hinni, hogy a dolog már megvan, rendíthetetlen hittel és kell neki idő is.


Ha félvállról veszed és nem hiszel benne, vagy nem elég ideig, nem is fog működni.

2020. márc. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!