Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudom elhagyni a testemet?

Hogyan tudom elhagyni a testemet?

Figyelt kérdés

Asztrális utazásra gondolok.


Eddig annyit tudok, hogy vagy meditáció kell hozzá vagy tudatos álom.


De egész pontosan nem tudom hogy kell.

Volt aki azt állította, hogy a tudatos álom miatt fellépő alvásparalízis alatt lehet a legkönnyebben megcsinálni, de hogy?


2020. márc. 13. 23:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
😵🔫
2020. márc. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudod elhagyni, mivel nem te létezel a világban, hanem a világ illúziója létezik benned.

Ez csak akkor lenne lehetséges, ha meg tudnád határozni, hogy ki vagy te. Hogy innentől idáig tartasz, de nem tudod. Bármivel is azonosítod magad, az végső soron nem te vagy.

2020. márc. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

[link]



Találtam egy jó cikket, ez alapján az alvási paralízis alatt létrejövő hallucinációk, nem is hallucinációk, hanem szellemi lények az asztráltérben.


De nem kell félni, igazából nem tudnak bántani.

2020. márc. 14. 00:08
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Fényörvény meg a jó büdös franc.
2020. márc. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Nincs olyan hogy testelhagyas. Az csak egy álom

6-7 ora alvas utan legyel ebren, aztan ugy aludj egy hogy mozgasba hozod az alomtestedet

2020. márc. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
#5 Nem igaz. Az alvás paralízis közben kell kimozdítanod magadat a testedből. Az pedig az álom és ébrenlét közötti határ. Tehát az igazi tested relaxáló állapotban van viszont a szellemi testedben vagy és járod a lakást,vagy éppen a világot. A paranormális élmények éjjel ezért történnek,fejlett gyakorlók elsajátították a fizikai tárgyak mozgását is.
2020. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Nahpersze
2020. márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ez az alvási paralízis, végülis csak a kezdőknek való mint én, a profik alvási paralízis nélkül is megtudják csinálni, de hogy alvási paralízist hozzak létre, öntudatra kell ébrednem álmomban.


Vagy irányítottan kellene elaludnom az álmodásig, úgy hogy fenntartom a tudatosságot.


Vagy mondják ezt a harmadik módszert is, hogy ébrezd fel magad 1 órakor legyél ébren reggel négyig, és mikor elaludnál ugorj ki a testedből. A tested elalszik, te meg kiugrasz belőle.

2020. márc. 14. 15:41
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez azért érdekel, mert állítólag akkor meglátod a lelkeket akik mondjuk a lakhelyeden vannak, akár kommunikáció is létrejöhet.
2020. márc. 14. 15:45
 10/16 anonim ***** válasza:
Youtubon vannak ilyen zenék
2020. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!