Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges a lelkünket elhagyn...

Lehetséges a lelkünket elhagyni, és megnézni azt, hogy ki mit csinál mondjuk 40 km-rel arrébb?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok erre. (Azért a parapszichológiához írtam, mert igazából nem tudom mibe tartozik:))

2016. febr. 29. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Van amikor azt hiszi az ember, de az csak illúzió.
2016. febr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Gondolom testelhagyást gondoltad. Gondold végig, hogy mivel látod azt, ami körülötted van. Ha a tested hátrahagyod, nem lesz mivel látnod azt, ami ott van. A hely, ahol vagy az is a tested alapján van meghatározva, test nélkül nem biztos hogy távolságnak számít 40 kilométer. Vagy nem biztos hogy át tudod hidalni.
2016. febr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Még foglalkoznod kell egy kicsit a témával.

Az ezo szerint nem a lelküket hagyják el egyesek, hanem időlegesen a LÉLEK A TESTET!

.

Mecsoda különbség!

2016. febr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Huo Xianren: meglesz!:) igazából egyik ismerősömet szeretném megnézni, de úgy néz ki arra nem lesz rá alkalom, ezért is tettem fel a kérdést, na meg persze érdekel is alapból ez a téma :)

Köszönöm a kijavítást, elnéztem!:)

2016. febr. 29. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyes kultúrák és vallások szerint lehetséges, ilyen pl. a buddhizmus vagy a bráhmanista hinduizmus (a báráhmanák által alapított indiai vallásra gondolok). Egyébként asztrálutazásnak hívják, ilyenkor a lélek egy végtelenül hosszú és rugalmas aranyszállal kapcsolódik a testhez testenkívüli utazása során, amely akár el is szakadhat. Eggyes elmegyógyintézetekben állítólag inzulinterápiával sikerült elérni testenkívüliséget a betegek bizonyos hányadánál, de nem tudom, hogy a válságban ez mennyire dokumentált és mennyire sorolható csak a mendemonda kategóriába.
2016. febr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a lélek elhagyja a testet a test meghal, de ga idõben viszajön a lélek akkor "újraéled". (saját feltételezés)
2016. márc. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az test elhagyás.Lehetséges, de sok gyakorlás kell hozzá, hogy szándékosan kilépj a testedből.De valóban, ilyenkor adódhat lehetőség meglátni, mi történik a távolban.
2016. márc. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En ugy tudom addig amig kint a lelek es a testet valaki valami megzavarja akkor a lelek nem tud visszaterni es allitolag torten mar ilyen miatt halaleset is. Anno sai baba tanitasait hallgattàk ismerosék meg sok ilyen egyebet
2016. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a parapszichológiában a clairvoyance (távérzékelés) jelenséghez hasonlatos, tárgyi környezet nem érzékszervi úton való észlelése, amely nem éppen testelhagyás és "megnézés", hanem inkább megérzés, intuitív benyomások formájában jelentkezik.

Az ismerősöd "leradarozása" (bár az mondjuk már inkább telepátia) szép elképzelés, ha ez olyan könnyű lenne, senki sem tudna hazudni. :)

A parapszichológiában elsősorban egyszerű kísérleteket végeznek, ahol az eredményeket össze lehet vetni egy várható véletlenszerű eredményhez képest.


Viszont Raymond A. Moody, aki a halálközeli élmények kutatója több olyan élménybeszámolót gyűjtött össze, amelyek testelhagyás és képi észlelés formájában jelentkeztek.

2016. márc. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!