Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Neked hogy néz ki a laborod?

Neked hogy néz ki a laborod?

Figyelt kérdés

Agykontrollosok értik :)


Nekem egy ideig egy tengerparti ház volt, de valahogy kicsit olyan... Túl egyszerű volt, olyan mint az amerikai filmekben a luxus házak. Semmi játékosság nem volt benne.


Most megalkottam egy játékos, picit gyerekes, mesés parkot, ahol vannak különböző sátrak, hogyha valami konkrétat szeretnék programozni. De a fő tér szabadtéri, süt a nap, minden világos, színes, a segítőim napágyon koktéloznak és pizzát esznek, ha épp nincs munka :D


Nektek milyen? :)


2020. ápr. 1. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy hullámokon ringatózó yacht a Tethys-tengeren.
2020. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ósdi vagyok, szeretem az erdőt mezőt, s a bennük megbúvó patakot, lehetőleg dimbes-dombos táj. A távoli békés falvakat, s a vadon nyüzsgését. És a mészből gránitból épült palotákat kastélyokat, széles csarnokkal, hatalmas belmagassággal, központban szökőkúttal...

szóval igazából elég az is ha "Kiülök a dombtetőre, innen nézek szerteszét, s hallgatom a fák lehulló Levelének lágy neszét."


Régen mikor tanultam , nekem kis sziget volt homokos tengerparttal, erdővel s ennyi, semmi ház, vagy palota...csak én a segítőim szabadon a szabadba.

2020. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagy város és annak az egyik lakása
2020. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!