Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Használja meg valaki az...

Használja meg valaki az agykontrollt? Sikerekről tudnátok beszámolni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Tudtommal a világon senki nem használja és nem is voltak sikerek. Szimplán azért mert nem létezik ilyen
2020. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem igazán. Annyit tudtam elérni vele, hogy képes vagyok beállítani a biológiai órámat, ami által reggel az adott időpontban felkelek. Ennél többet nem értem el vele.
2020. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Sokáig tanultam, többször is elolvastam, gyakoroltam. A törlés remekül működik. Kulcsot, pénztárcát, elpakolt holmit, eldugott, elfelejtett karácsonyi ajándékot találtam meg. Illetve mindenre emlékszem hová tettem, 10-15 évre visszamenőleg.
2020. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Amit az előző írt, + mindig ott van épp egy szabad hely a parkolóban, ahol akarom, hogy legyen.

Nagyon jó munkahely, nagyon jó fizu.

Nem kívánt személy "kitörlése" az életemből (nem történik baja, de hirtelen elköltözik, vagy csak szimplán nem találkozom vele (pl szomszéd)

Játszótéren a kölkök békén hagyják a fiamat.

2020. ápr. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
92%
Sikerült jobb munkahelyre kerülnöm, cégen belül.Többször elképzeltem, hogy bemegyek az új munkahely díszes kapuján.Éjjel "üzentem" a leendő főnökömnek, hogy én vagyok az alkalmas személy a betöltendő állásra.
2020. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A Hétköznapi csodák könyvekben sok sikertörténetet olvashatsz.
2020. dec. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!