Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Aki elvégezte az agykontrollt,...

Aki elvégezte az agykontrollt, a technikákkal e tudtad érni, amit korábban nem?

Figyelt kérdés

Idén szeretnék elmenni tanfolyamra, mert úgy érzem megrekedtem egy ponton és évek óta nem tudok tovább lépni. Segíthet ebben az agykontroll? Valóban megváltoztatja az életemet? Mit értél el vele? Nincs sok pénzem és egy ideje nem is dolgozom sajnos, befektetésként tekintek a tanfolyam díjára.


Kérem csak az válaszoljon akinek van tapasztalata, ne komolytalankodjátok el! Köszönöm :)


2018. jan. 16. 21:00
 1/8 anonim válasza:
100%
Én még ugyan gyerek vagyok,de már 3 tanfolyamon voltam. Az agykontrool akkor segít,ha mindennap foglalkozol vele. Ez ugyanis nem olyan,hogy beülsz a tanfolyamra és utána megoldódik minden problémád, hanem a technikákat, feladatokat naponta ismételni kell. Sajnos én nem nagyon használom... Viszont amikor szükségem van rá és pár hétig/hónapig használom rendszeresen,akkor látható a változás. Igazából nagyon érdekes dolgok hangzanak el a tanfolyamon. Mondjuk a felnőtt tanfolyammal nincsen tapasztalatom,mivel eddig csak gyerek tanfolyamokra mentem. :D remélem tudtam segíteni. Jó agykontrollozást.😁
2018. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Én sem úgy gondoltam, hogy magátol a részvételtől oldódik meg a probléma, tudom, hogy gyakorolni kell. Igazából úgy értettem, hogy a tanfolyamon tanult technikák hatékonyak-e, és ad-e valami pluszt a könyvhöz képest. :)
2018. jan. 16. 23:49
 3/8 anonim válasza:
#1 vagyok. Igen, szerintem ha tényleg hasznosítod a tudást,akkor megéri a tanfolyam. 14/L
2018. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon nagy várakozással jelentkeztem az agykontroll tanfolyamra, ami nagyon érdekes és jó volt, de megbántam, hogy jelentkeztem. Nem tudom alkalmazni a technikákat, képtelen vagyok az ellazulásra. Ahol én voltam, ott hatalmas volt a tömeg és eléggé kényelmetlenek voltak a székek. Régebben ez kisebb létszámmal zajlott, szerintem ott hatékonyabban el lehetett sajátítani a technikákat is. Fogékonynak kell lenni az ilyesmire szerintem. Én azt hittem az vagyok, de ezek szerint mégsem. Amíg nem végeztem el nagyon érdekelt az egész, azóta minden érdeklődésem elvesztettem iránta annak ellenére, hogy maga a tanfolyam nagyon érdekes volt. De ez az én egyéni esetem, nem általános dolog. Ha befektetésként tekintesz rá, akkor gyakorold minden nap a technikákat, akkor is, ha eleinte kudarcot vallasz.
2018. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 25 éve végeztem el a tanfolyamot, nekem nagyon bevált. Elsősorban stresszoldás céljából jelentkezem, az életem akkoriban romokban hevert, akárcsak az egészségem.

Nekem nagyon sokat segített, és később is nagy hasznát tudtam venni, a gyereknevelés, tanulás, stb. során. Tulajdonképpen korlátlanul használhatod probléma megoldására, segít, ha kreatív vagy, és igen, minden nap használni kell ahhoz, hogy eredményes legyen.

Ha elkezded, és meg van az első sikerélmény, a következő már gyorsabban jön.

Tulajdonképpen a meditáció egy formája, csak modern köntösben :)

Sok sikert kívánok!

2018. jan. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Például milyen sikereket értél el vele, azt megkérdezhetem?
2018. jan. 23. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:

A bennem lévő stresszt levezeti, nyugodtabb vagyok, ezáltal minden könnyebbé is válik.

A betegségek gyógyulását fel lehet gyorsítani kb 50 %-kal.

A megérzések is felerősödnek a megoldás keresésekor, ha nem tudom rávenni valamire a gyerekeimet, mindig "jön" az ötlet, hogy mivel kellene érvelni, mi az, ami hat rájuk. Pl: A fiam nem akarta sehogy sem elhagyni a cumit, végül agykontrol segítségével kaptam az ötletet, hogy a szülinapjához kössük az időpontot. Akkor még fél év volt hátra addig. Mondtam a fiamnak, bele is egyezett, néha szóba került, de nem erősködtünk. Végül a szülinapja estéjén önként berakta a fiókjába és soha többé nem vette elő. :)

Számtalan apróság, de nekünk fontosak voltak.

2018. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Készítsd fel magad rá, ezt tudom javasolni, ha tisztán mész, nagyobb hatással tudod befogadni
2018. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!