Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Néha megkésett az hogy testvér...

Néha megkésett az hogy testvérem el 6 évvel kisebb és egyszerre hallottuk ugyanazt a hangot pedig kívan zárva hogy tényleg lejátszodott volna pl. Egyszer a tf2 ből a soldier t hallottuk egyszerre. Valyon mi lehet?

Figyelt kérdés
2020. jún. 6. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Na most akkor ezt még egyszer, lehetőleg magyarul.
2020. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ezt nem értem
2020. jún. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Szerintem valami bug lehet a játékban. Ne aggódjatok. :)))
2020. jún. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ahhoz hasonloan, ahogy vannak stockfotok, vannak ilyen ismertebb hang/effekt osszeallitasok is. Igy ha pl. egy jatekhoz vagy filmhez szukseged van loveshangra, akkor onnan be tudod illeszteni, anelkul, hogy el kellene latogatnod a legkozelebbi loterre egy megfelelo mikrofonnal.

Valamelyik low-cost filmhez a Doom ajtonyitas hangjat hasznaltak, vagy pl. a Sleeping Dictionary-ben a System Shock 2 majomhang effektjet. Neha annyira tulzasba visznek egy-egy effektet, hogy ilyen vicces osszeallitasokat is lehet beloluk gyurni: https://www.youtube.com/watch?v=bPaHdrh9vC0

Valoszinuleg volt valami film a TV-ben, amihez ugyanazt az effektet hasznaltak, ami a TF2-ben is szerepel, amit az ocseddel egyszerre hallottatok.

2020. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
biztos 4-dik.
2020. jún. 9. 21:08
 6/6 anonim válasza:
kit késeltek meg?
2020. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!