Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem sikerül nekem semmi...

Miért nem sikerül nekem semmi sem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az élet minden területén kudarcot vallottam eddig (26 éves férfi vagyok).


Nem sikerült befejeznem a középiskolát, a jogosítványt sem tudtam megszerezni, illetve barátnőm sem volt még.


Nem tudom mit tegyek. Minden amibe belekezdtem, nem sikerült, szó szerint. Mintha átok lenne rajtam. Nem tudom már mit csináljak.


2020. jún. 13. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2020. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Fejezd be végre a középiskolát! Mire vársz?

2. Szerezd meg a jogsit! Mi tart vissza?

3. Vállalj munkát, ne csak otthon lógj a szüleid nyakán!

4. Kezdj el rendszeresen sportolni. Bármit.

Egyszercsak majd jön a barátnőjelölt is, nyugi. De az ráér. Illetve sokkal inkább a többinek van itt az ideje előbb.

2020. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Önkorlátozó hiedelem valahonnan a múltból. Például gyerekkorodban valaki olyat mondott neked, amit akkor szűrő nélkül,megkérdőjelezés nélkül igaznak fogadtál el és most ez a program fut a tudatalattidban. Így azt fogod kapni, amit ott a mélyen igaznak érzel magadról.

Többféle módszer van már ezeknek negatív hiteknek az átírására.(pl.theta healing)

Vagy magad légy nagyon tudatos. Ismerd fel mit hiszel most magadról, hogy mi jár neked, mit érhetsz el, és ha az nem kedvező számodra, egyszerűen kitartóan határozd el, hogy ez mostantól így és így van, ami már a jólétedet és ebben a szellemiségben, emelkedett érzésekben élj, míg a fizikai világodban is megjelenik.

A tudatalattid hatalmáról youtube-n sokmindent talalsz.(akár Bob Ramóna, Tudatalattid hatalma youtube csatornákra is ránézhetsz) A lényeg, hogy minden rajtad múlik, tehát jobb az élet,mint eddig hitted.

2020. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kamuznak, az élet olyan mint 1 börtön, felülröl meg könnyü nézni...
2020. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ezzel, komolyan sokat segítesz.

Az élet szr, de tőled függ hogy mit hozol ki belőle. Én évekig depressziós voltam, kimozdítottak a kényszerzónámból, változtattam a gondolkodásomon.

Nem nem változott a világ "ami szr volt szr is marad".

Te döntesz, hogy egy újabb problémát látsz vagy egy újabb kihívást, lehetőséget a fejlődésre.

2020. jún. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a kulcscsomó a tehetetlenség, sajna van
2020. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gergel válasza:
Ez egy nehéz helyzet, de fontos megérteni, hogy mindenkinek vannak kudarcok az életben. Az első lépés az lehet, hogy megpróbálsz segítséget kérni egy megbízható baráttól, családtagtól vagy szakembertől, például egy pszichológustól vagy életvezetési tanácsadótól. Fontos az is, hogy ne felejtsd el az önbizalmadat, és próbálj ki olyan tevékenységeket, amelyekben élvezettel veszel részt és sikerélményt nyújtanak. A kitartás és az önfejlesztés fontosak lehetnek az ilyen helyzetek kezelésében.
márc. 21. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!