Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontrollt hogyan kell...

Az agykontrollt hogyan kell pontosan csinálni?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy az agykontroll sokmindenre jó, leginkább öngyógyításra.Nekem inkontinenciám van évek óta, kiskori traumák miatt, és nem segített semmi rá. Szóval csak nevetéskor mindig bepisilek. Nem segített se urológus, se pszichológus, se intimtorna.. semmi. Most az agykontrollt szeretném elkezdeni. Tanfolyamra nem tudok elmenni.

Mennyi idő után lehet ennek eredménye? Hogyan kell csinálni?



16 l



2020. jún. 25. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak tanfolyamon todod elsajatitani. Itt a gyík - en biztos hogy nem.
2020. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom az alap könyvet ami leírja a technikákat, illetve van pár videó ami segít is megérteni a dolog lelkiségét.

Nem annyira bonyolult de sok buktató van, ami elveheti a kedved, ha elszántságod van, és akaraterőd meg kitartásod, menni fog.

2020. jún. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is inkontinenziám volt évekig, megműttettem magam azóta nincs problémám, most gond nélkül szaladhatok, trambulinozhatok...
2020. jún. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!