Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Normális ez?(többi lent)

Normális ez?(többi lent)

Figyelt kérdés

Meg régebben egyik random osztálytársamról azt álmodtam, hogy 1852-ben voltunk(mindenki a korhoz illő ruhat viselte még én is) tokióban osztálytársam sorozatgyilkos volt benne és éppen ki akarták végezni volt egy nagy kör alakú fa rengeteg tüskével

Engem kértek meg h "rakjam" fel oda én fogtam és halálos nyugalommal felraktam a tüskékre és azok felnyársalták a testét majd ő meg a többi bünöző(többen voltak de osztálytársamnak voltak a legbrutalisabb tettei ezert ő volt elöl) szenvedtek majd végül az összes bűnöző meghalt ő nem

Ő lemászott róla az emberek elé ment majd úgy vigyorgott hogy fel volt vágva a szája és csak annyit mondott: túléltem! Majd leszúrt mindenkit elvette a fegyvert az egyik embertől és lelőtt majd úgy ébredtem fel. A másik álmomban elrabolt egy masik lánnyal együtt qz álmomban körözték mint drog és szervkereskedő, elvittek minket egy szakadék fölé és a csajt kibelezték majd ledobták

Én kiszabadultam és elmenekültem majd osztalytarsam mondta nekem álmomba hogy ha elmondom valakinek lefejez. Volt olyan álmom is vele amiben online zaklatott. Na a lényeg az hogy az almokban halálnyugodt vagyok a valóságban ha meglatom akkorra félelem jön rám, lesokkolok és a síras kerülget, minden alkalommal így elkerülöm őt, az a szar benne, hogy nem én írányitom ezt az egeszet hanem a tudatalattim csinálja. Az almomban ahol jatssza a beteg embert ott halálnyugodt vagyok viszont a valósagban ahol teljesen atlagos ott félek tőle de baromira! Ez normális?



2020. júl. 2. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, velem is történt hasonló. Próbáld tudatosítani magadban, hogy az álmaid nem tükrözik a valóságot, az álmodban valójában nem az osztálytársad tette ezeket, tehát a valóságban sem kell tőle félned. Talán segítene, ha inkább beszélgetnél, barátkoznál vele, mint hogy kerülnéd. Így rájössz, hogy alaptalan a félelmed. (Kivéve ha titokban tényleg egy soeozatgyilkos bűnöző, de talán nem :D)

Amúgy milyen viszonyban vagytok? Van valami oka, hogy ilyeneket álmodsz?

2020. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran nézel thrillert, horrort és olyan filmeket, amik tele vannak erőszakkal?
2020. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Teljesen normális, nekem is van hogy elég fura álmaim vannak, es mai napig emlékszem rá.

(Beszélek itt zombi apokalipszisről, vagy egy szamárról az északi sarkon)

Ne nézzetek hülyének :D

Nem nagyon nézek horrort és akkor sem néztem semmi olyan filmet amiből ez jöhetett volna.


Múltkor olvastam, hogy a nagyobb IQ-val rendelkezők álmodnak átlagban többször furákat. :))


Teljesen normális. :)

2020. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!