Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt álmodtam (Lent), normális?

Ezt álmodtam (Lent), normális?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap azt álmodtam, hogy a szobámban alszik valaki a takaró alatt, oda mentem fel emeltem a takarót és én voltam ott, vagyis az én holtestem meztelenül már bomlásban, csont és bőr voltam. Sikítani kezdtem, hogy azonnal vigyék el innen, és kiszaladtam a szobából. Ma azt álmodtam, hogy meztelenül fekszem egy épületben a betonon és több férfi körbeállt, valaki bejelentette hogy én most meg fogok halni, elkezdtek verni, rugdosni, rámléptek...Éreztem a fájdalmat, hogy meg fogok halni, nagyon rossz volt, aztán valahogy elmenekültem végül.

2015. jún. 29. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok horror film, halálfélelem.
2015. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nézek horrort.
2015. jún. 29. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor normális.
2015. jún. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És nem jelent semmit?
2015. jún. 29. 20:02
 5/5 anonim válasza:
semmit, de én azt javaslom, hogy hallgass megnyugtató zenéket elalvás előtt. lassú számokat :) a zeneterápia mindig segít!
2015. júl. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!