Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a krokodillal...

Mit jelent ez a krokodillal kapcsolatos álom? Lent a többi

Figyelt kérdés

A tengerben voltam, számomra több ismeretlen emberrel körülvéve.Valahogy tudtam, és ők is tudták,hogy van ott egy krokodil ami elől menekülni kell.Aztán egy szőke hajú lányt le is húzott a vízbe,erre mindenki sikongatva meg kiabálva kimenekült egy ilyen kis szigetre.A sziget úgy nézett ki,hogy a közepén volt egy nagy szekrény,azt körülvette valami nagyon erős,zöld növényzet, és fal emelkedett a sziget hátulján(vagyis ilyen kör alakú volt a sziget, és hátulról,tehát félkörben volt ott egy fal amitől nem lehetett mögé látni) amit én meg is próbáltam betörni de nem sikerült.Aztán a zöld növényzeten próbáltam átvergődni, és nagy nehezen sikerült is.Majd a szekrény hátulját felfeszítettem( mert az elől nem lehetett kinyitni,zárva volt), és egy ismeretlen lánnyal bebújtam oda.Mindvégig nagyon féltem, és rettegtem, hogy engem is elkap a krokodil, de végül is annyi volt,hogy a szekrénybe benézett, néhányszor megpróbált bejönni de nem sikerült neki. Még annyit megemlítenék, (és ez elég hülyén hangzik, de hát ez volt benne) hogy volt nálam meg annál az ismeretlen lánynál valami ,ahhoz a hosszúkás gyerekrágóhoz hasonló valami, amit ha megettem volna, és utána megharapom a krokodilt,akkor meghal.Ezt az az ismeretlen lány mondta nekem a szekrényben.De én nem mertem megtenni,és még akkor is többször benézett a krokodil pontosan az én szemembe


Amúgy egyáltalán nem nézek ilyen természet filmeket meg krokodilos műsorokat tehát nem azok miatt volt benne az álmomban



2015. júl. 25. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Tengerben inkább van cápa, mint krokodil.
2015. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez csakis azt jelentheti, hogy te vagy Krokodil Dundee
2015. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Külön szavakban próbáltam neked összeszedni hogy még is mit jelent az álmod remélem tudtam segíteni.


krokodil: Mindent a szívedre veszel.

tenger: általában a félelem jegye

szőke haj:érzelmeidet akaratod ellenére elárulod és ebből bajod származik.

Kiabálás,Jajgatás: Álomban jajgatni nagy bajra utal

sziget:magadnak való gondolatok, ötletek

szekrény:Családi takargatnivaló; kínos emlék

zöld növényzet:remény jele

fal amit megpróbálsz betörni: felesleges fáradság.


Egyébként ezen a linken megtudod keresni az álmaid jelentését: [link]

2015. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!!:)
2015. júl. 27. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!