Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez segíthet? És ezzel a...

Ez segíthet? És ezzel a vonzás törvényével élek?

Figyelt kérdés

van egy férfi, akit nagyon szeretek és úgy tűnik 1,5év után én is felkeltettema figyelmét

esténként meditációs zenére kényelmes helyzetbe vágom magam (füstőlő,gyertyák stb)és elképzelem ahogy önfeledten boldogok vagyunk egymássa(pl: szaladgálunk a hóban) néha mondogatom is hogy Xygondolj most rám stb...és egyik este ugyanezt tettem elképzeltem egy szitut és reggel kaptam tőle egy üzenetet és leirta hvelem álmodott(és pont azt amit én elképzeltem a meditációs zene alatt)és irta hogy nagyon furcsa érzése volrt utána...

de azóta mégsem jöttünk még össze

mennyi idő alatt lehet hatásos?érhet valamit ez?


2010. aug. 2. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, a vonzás törvényét alkalmaztad. Nem lehet konkrét időpontot mondani, hogy mennyi idő alatt hatásos, hiszen ez csakis tőlünk függ, hogy mennyire vagyunk képesek ezt akarni, átérezni, elhinni, elfogadni, magunkévá tenni a gondolatot. De nem lehet elfelejteni, hogy a másik embernek is önálló akarata van.
2010. aug. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Mennyi idő alatt hatásos?

Ez változó. 1 nap, 1 hét, 1 hónap, 1 év, több év. Más-más vágy, más-más idő alatt válik valóra. Az az igazán fontos, hogy menjünk azon az úton, ami a célunkhoz vezet. Tesszük ezt tudatosan választott gondolkodással és az abból fakadó cselekvéssel.

Ám a változáshoz, kellenek a következők:

A vágy ami legyen égő vágy, ez mozgat meg legnagyobb érzelmeket, és minél nagyobb érzelmeket idéz elő egy vágy, annál gyorsabban valósul meg.

Kell, hogy a figyelmünk folyamatos középpontjában legyen mindaz, amit akarunk, mert amire sokat gondolunk pozitív érzésekkel hamar valósággá válik.

Kell a hit, a vágy képi megjelenése, hogy elérhetjük.

Kellek Én az aktív cselekvésemmel.

És kell az állhatatosság, a türelem, a kitartás.

2010. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Igen, azt alkalmazod, és ha jól csinálod, akkor biztos, hogy sikerrel is jársz (persze csak akkor, ha az a férfi nem ellenkezik nagyon ez ellen, vagy hogy mondjam, remélem érthető).

Fontos, hogy kitartó legyél, akard, amit el szeretnél érni, és teljes szívedből hidd is el, hogy meg fogod kapni. Ne akard ugyanakkor görcsösen, ne csak ezen forogjanak a gondolataid.

Sok sikert!

2010. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

nem ellenkezik

egyre gyakrabban keres

2010. aug. 2. 18:52
 5/16 anonim ***** válasza:
Emberekkel kicsit trükkös ez a "vonzás", mivel Neki is van akarata, akkor hatásos, ha (mégha csak mélyen is) de vágyakozik rád. Amúgy engem ez érdekelne, leírnád részletesebben, hogy csinálod? Agykontroll módszerrel lemész alfába, vagy csak simán elnyúlsz a kanapén és úgy?
2010. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

A vonzás "törvénye" egy ezoterikus maszlag: képviselői mindig azokkal a példákkal élnek, amik "pozitív" (kinek a számára?) végkifejlettel zárultak, de mélyen hallgatnak a pofáraesett emberek tömegeiről, akik szt a sok színes szart mélyen belélegezték.

Csak nem jött össze...

Igen a tudatnak van valami nagyon kicsi hatalma, valami olyan kicsi, hogy elég egy másik nő, aki a kiszemeltednek megtetszhet (Vica Versa) és gyakorlati lépések felülírják a te kicsiny tudatodat. Tudniillik rajtad kivül él még vagy 6.7 milliárd ember és az ivarérett kor fejsejlésével mindegyiknek kialakul valami szándéka, és hát néhány tucatnak életed virágában a szándékai keresztezhetik a tiédet. És hát ugye az ő esetükben is működhet valami vonzás. és hát főleg ha nem csak gondolják, hanem felhívják. És hát, és hát...


És hát a vonzás törvénye képviselői gyakran dobálóznak a kvantumfizika törvényeivel, csakhogy azok nem úgy működnek, mint a színes szarokban beadják neked.


És hát pont ezért tartja a tudományos társadalom egy viccnek a vonzás "törvényét"


És hát a hiszékenység törvényéből mindig meg lehet élni.

2010. aug. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Apropó!


Gratula 1.5 év elcseszett időhőz.


"Carpe diem" - ketyeg az óra! ;)

2010. aug. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

nem csak gondolok rá kedves előző

volt hogy felhívtam sokat beszéltem vele

de volt 1 ok ami miatt nem nagyon tudtunk találkozni (azt meg most nem részletezném)

2010. aug. 4. 12:02
 9/16 anonim ***** válasza:

Lagalább alakul valami akkor...

A vonzódás törvénye:-)

Akkor ezek szerint tetszel neki.


Sok sikert kívánok!

2010. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

16.35 nagyon jol mondja!!! Es Te is jol csinalod!

Mellesleg megjegyzem, hogy en is ezt csinalom, odavagyok egy pasiert, es nem igazan esik nehezemre a vonzas torvenyet alkalmazni, mivel alapbol nem tudok senki masra es semmi masra gondolni, csak Ra. Reggeltol estig. Es akaratlanul is mindig porognek elottem a kepek, hogy milyen eletem lesz Vele. Ha akarsz msn-en beszelni, akkor en benne vagyok. :)

2010. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!