Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Dohányzásról leszokás. Segíthe...

Dohányzásról leszokás. Segíthet a Vonzás Törvénye?

Figyelt kérdés

Leszoktam a dohányzásról 1 hete, akkor szívtam el 2 nap alatt egy dobozt, azelőtt 2 hétig nem dohányoztam.

Visszaestem, és most megint úgy érzem, hogy megőrülök egy cigarettáért.

Nagyon félek, hogy megint visszaesek, pedig olyan szép eredmény volt a 2 hét nemdohányzás.

Bármit megtennék, hogy sikerüljön!

Tudom ilyen esetben használni a Vonzás Törvényét?

Tud ez segíteni, hogy erősebb legyen az akaratom?

A válaszokat előre is köszi!


2011. aug. 5. 15:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
Akaraterőt lehet vele növelni, igen, de azt remélem tudod, hogy ha erős dohányos vagy és egyik napról a másikra leteszed a cigit, azzal ártasz a szervezetednek. Fokozatosan kell leszokni.
2011. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nem is tudtam, hogy fokozatosan kell leszokni.

Szerintem erős dohányos voltam/vagyok.

Napi 1-1,5 doboz annak számít?

Majd megőrülök, de nagyon szeretnék kitartani!

Ha tudsz még tippeket, azt nagyon szívesen fogadom, mert tényleg elhatároztam, hogy most leteszem a cigit, de nagyon nehéz!

2011. aug. 5. 15:37
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek, szerintem is fokozatosan kell leszokni. Rászokni sem egyik napról a másikra szoktunk annak idején. Én 5 éve szoktam le, előtte 20 éven keresztül bagóztam napi másfél dobozzal. Hogy segít-e a Vonzás Törvénye nem tudom, én kidolgoztam a magam módszerét.
2011. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztalom a környezetemben, hogy aki "fokozatosan" akar leszokni mindig vissza esik és inkább cigizik... Legjobb barátnőm is mindig eltervezi, hogy leszokik, aztán nem bírja és belöki azt a dumát, hogy "valamiben egyszer úgyis meg kell halni"pff :D. Persze biztos vannak olyanok akiknek sikerült, véletlenül sem akarok általánosítani... De pl az anyukám nagy cigis volt! Rengeteget szívott el 1 nap, aztán egyszer, megfájdult a tüdeje és megrémült, hogy "úristen, mi van ha rákos?! stb" Hihetetlen hogy hisztériázott azon a napon :D Azóta nem nyúlt cigihez, pedig kínálták is neki sokan, de mindig visszautasította és persze véletlenül sem lett beteg :)))

Az egyik barátom pedig úgy szokott le a cigiről, hogy ha megkívánta, akkor inkább valami édességet, leginkább nyalókát zabált :D Ez elég furi, de neki bevált. Szerintem te is találj valamit, ami helyettesítheti a cigit, bár ez elég nehéz.

Remélem sikerül leszoknod!!! :))) Sok sikert hozzá!!

2011. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi fokozatosság. Le kell tenni a cigit, és kész. Nem hiszek annak, aki szerint ez lehetetlen, mert 3 nagyon közeli ismerősöm és rokonom szokott le így. Nagy elhatározás kell hozzá: ma leteszed, és többé nem szívod. A 3 ember mellé még én is csatlakozok, ugyanis szívtam egy ideig napi szinten több szálat, de egyserűen leálltam vele. "Mától nem dohányzom." Ez ilyen egyszerű. Ha visszaszoksz, vagy ha úgy érzed, hogy nem bírod ki nélküle, akkor az akaraterőd a hibás. A vonzás törvénye nem segít, csak az elhatározás, és a nagy akaraterő! Sok sikert hozzá!
2011. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Le kell tenni és kész ! Találd meg a motivációdat és vegyél tapaszt ! Ennyi !
2011. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
50%
De figyeljetek már-.-"Aki erős dohányos nem olyan könnyű az hogy na most leteszem oszt többet nem szívok-.-"Fogozatosan kell leszokni,minnél kevesebbet.
2011. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

[GA]Sanchez!


Apám, anyám, és párom is mind-mind erős dohányos volt. Főleg apám. Letette/letették, és kész. Volt akaraterejük!

2011. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben úgy érdemes használni, hogy saját magadra úgy tekintesz mint nemdohányosra. A gondolkodásodban elítéled, "leszólod, lenézed" a dohányosokat, mintha te soha nem cigiztél volna. A füstre úgy kell gondolni, hogy büdösnek tartod és irritál, ha valaki rágyújt a közeledben.
2011. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Én most szoktam le.Nekem sem sikerült elsőre,mindig visszaestem.De most biztos vagyok benne,hogy nem kell többé,méghozzá azért,mert elegem lett az egészből.Főleg abból,hogy függök valamitől.Szabad akartam lenni.Már normálisan kapok levegőt,teljesen jól érzem magam.Segíthet a leszokásban,ha cigizés közben nézed a cigi véget,ahogy ég..és belegondolsz,hogy mennyi mocsok megy be pár perc alatt a tüdődbe.én pl.ettől undorodtam meg igazán és mondtam,hogy elég.Mióta letettem egyszer sem kívántam meg,problémamentesen ment a leszokás.sosem voltam ennyire biztos a dolgomban.Elhatározás kérdése az egész,ha úgy érzed elég és nem kell többé,akkor tartsd magad ahhoz határozottan.Én nem hiszek a tapasz és társai segítségekben.Fejben dől el minden.Kitartást!
2011. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!