Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal v. vonzás...

Agykontrollal v. vonzás törvényével megoldható ez?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy fiúval (msn, e-mail, sms), és egyszer már találkoztunk is. Persze tudom, h. nem biztos, h. össze fogok jönni vele. Meg h. van szabad akarat, stb, stb, nem is konkrétan azt szeretném, h. belém szeressen. De megbeszéltük, h. az a normális dolog, ha egy fiú hívja el a lányt randira v. bármi egyéb programra, ezért én nem szeretném pl. moziba hívni. Hogyan tudnám elérni azt, h. az utcán véletlenül szembe jöjjön velem, és legalább láthatnám. Vagy h. írjon üzenetet nekem, vagy mondjuk elhívjon randira, stb. Kicsit hosszú lett, de a lényeg, h. találkozni szeretnék vele, ilyenek.
2011. szept. 6. 09:33
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
És nem olyan válaszokat kérnék, h. írjak neki én, ugyanis direkt ebbe a kategóriába raktam. Ilyen ezoterikus megoldások érdekelnének.
2011. szept. 6. 09:34
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Sose lesz pasid.
2011. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ.
2011. szept. 6. 11:35
 4/23 anonim válasza:
93%
Sorry drágám, de igaza van! Bármilyen kapcsolat a kommunikáción alapszik. Ha Te erre nem vagy hajlandó, ne várj semmit. Vonzás ide vagy oda, a sült galamb nem fog a kicsi szádba repülni! A nők többsége nem mondja el a problémáját,nem fogalmazza meg konkrétan mit akar, mégis azt hiszi, majd a férfi kitalálja a gondolatait... hiszen erről szól a szerelem... hát nem erről szól kedvesem.
2011. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Üzend meg neki, hogy nagyon szeretnéd, ha elhívna moziba, és várd a szabad akaratát.

...

Kommunikáció. Nézd, az agykontroll egy dolog. A kommunikáció meg egy másik. Nem kell moziba hívnod, DE!!! kommunikálnod kell felé, hogy nem egyoldalúan strapálja magát. Mikor találkoztatok, elmondtad neki, hogy NAGYON JÓL ÉREZTED MAGAD?

Ha nem, soha nem fog újra elhívni.

Emberek vagyunk és szóból értünk, nem gondolatokból. Én is végeztem agykontroll tanfolyamot, ennek alapján írom.

Hiába üzengetsz neki, ha ő csak annyit lát, hogy be vagy zárkózva, és egy szóval sem utalsz arra, hogy jól érezted magad és szeretnél folytatást.

2011. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
12:07 Igen, elmondtam neki, h. jól éreztem magam. Meg e-mailt is váltottunk, abban is megírtam. És azt is tudja, h. szeretném, ha lenne folytatása. Ezeket tudja, persze. Én dolgozom, és nagyjából tudom, h. hány óra körül jár a városban. De pontosan nem tudom, h. merre jár. Viszont véletlenül összetalálkoztunk a múltkor. Gondoltam van vmi módszer, h. megint megtörténjen. De agykontrollos megoldás, pl. mondogassam, h. szembe fog velem jönni az utcán, vagy mi?
2011. szept. 6. 12:12
 7/23 anonim ***** válasza:

Ahogy pedig valaki már leírta, ilyen varázslatokkal NEM lesz belőle semmi. Utcán veled szembe jön, akkor is beszélned kell vele. A kapcsolat alapja a kommunikáció (vagy lazább esetekben puszta szex). Ha erre képtelen vagy vele, akkor fizethetsz tanfolyamokra, mormolhatsz agykontrollos varázsigéket és csodamágikus módszereket, max nevetségessé teszed magad mások előtt.


Melegítőt, sportcipőt max kocogáshoz, egyébként kuka, szükség esetén lefogyni, sokat mosolyogni.

2011. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Fogynom nem kell, sokat mosolygok. Ja, és beszélni is tudok, képzeld. Nem mondtam egy szóval sem, h. nem fogok beszélgetni vele. De ahhoz az kell, h. szembe jöjjön az utcán. Onnantól már minden megy magától. Egyszerűen csak arról van szó, h. látni szeretném. De nem akarok most még én kezdeményezni, tehát nem mondom neki azt, h. holnap 1 órakor randizzunk.
2011. szept. 6. 12:54
 9/23 Smartguy86 ***** válasza:
41%

Engem már most a halálba idegel ez az ezo-blabla, pedig még nem is randiztál velem :DDD


Ne haragudj, de így soha nem lesz senkid. Azt hiszed, hogy mindenki téged akar, és ott csahol a nyomodban? Neked nem kéne valamit letenni az asztalra a vonzásos blablán kívül, ami értékes a fiú számára?

2011. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De, képzeld, tudom mit kell tennem. És eddig soha nem foglalkoztam ilyen ezoterikus dolgokkal, most is csak érdeklődtem. De nem fogok bevetni semmi ilyen praktikát, mert már látom, h. hülyeség. Meg szerintem úgy sem használnak ezek. Csak érdekelt, h. vkinek bevált-e vmi hasonló.
2011. szept. 6. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!