Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt olyan,aki használja...

Van itt olyan,aki használja az agykontrollt?

Figyelt kérdés

Hogy tanultad meg? Könyvből,vagy tanfolyamon?

Én olvasom, de nekem nem úgy megy, ahogy kellene. Bár lehet, hogy csak keveset gyakoroltam.


2020. szept. 20. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Youtube videókból. Nekem anno, hogy ráálljak és ne aludjak be az 4-5 hónap gyakorlásba telt.

Pontosan mi nem megy?

2020. szept. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tanfolyamon tanultam. Sztem ott lehet igazán megtanulni, könyvből nem annyira.
2020. szept. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó ,írnál a sikereidrol?
2020. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! 2-es, engem is érdekelnének a sikerek.

Én még csak pár napja kezdtem, könyvből, de pl az is nehéz, hogy csukott szemmel felfele nézzek.

És igen, van, hogy én is elalszok közben.

2020. szept. 21. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj ,ne azt csináld, hám használd a vezetett meditaciot.
2020. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Egész szuper eredményeket értem el. Sikerült nagyon lecsökkentenem az allergiás tüneteket, helyreállítani egy kezdődő pajzsmirigy alulműködést, anyám autoimmun betegségét kezeltem sikerrel, savtúltengés tüneteit enyhítettem, nyertem egy kétszemélyes luxusutazást és számos kisebb nyereményt, sokszor csináltam üres parkolóhelyet magunknak. Mielőtt elvégeztem a tanfolyamot nagyon rossz lelkiállapotban voltam, sokat szorongtam, az szinte rögtön elmúlt. Azt hittem, nem leszek képes ellazulni, mert ugye úgy kell alfa állapotba kerülni, de simán meg tudtam tanulni. A tanfolyamon meg tudtam mondani teljesen ismeretlen emberek betegségeit, láttam, hogyan néznek ki. Erre bárki képes, aki elvégzi a tanfolyamot.
2020. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!