Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A manifesztálás bevált már...

A manifesztálás bevált már valakinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van most egy fiú aki nagyon tetszik nekem, és igazából elég bonyolult az egész helyzet, többször is beszéltünk már viszont az utóbbi 2 alkalommal mindig én írtam rá. Ami nekem elég fura hogy mindig nagyon jól elbeszélgetünk, érdeklődő viszont egy idő után mindig le láttamoz. Így ezek után már nyilván nem írok rá a fiúra viszont mindennél jobban vágyom arra hogy beszélgessünk sőt, mással nincs is kedvem beszélgetni. De mivel ő úgysem írna nekem, ezért arra gondoltam manifesztálnék, de csak akkor ha ezt valaki megerősíti nekem hogy neki ez már bevált, szóval valakinek bevált esetleg?

2020. okt. 24. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Az esetleg nem jöhetne szóba, hogy elhívd valamerre? Személyesen nyilván nem tud 'leláttamozni'.
2020. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Grimfox ***** válasza:
50%
Arra nem gondoltál, hogy hagyod, hadd döntsön saját akaratából, ahelyett hogy kényszerítenéd?
2020. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy ez kényszerítés lenne:(
2020. okt. 24. 20:04
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ahhoz nem lenne merszem hogy elhívjam valahova, szóval ez egyáltalán nem opció sajnos.😕
2020. okt. 24. 20:07
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Értem. Hát nem csoda, hogy nem nagyon akar tőled semmit, már megbocsáss.
2020. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lucifer (Lv.101) ***** válasza:
0%
Én, mint világvége hívő, továbbá önjelölt gonosz. Azt tanácsolom, hogy rabold el, és utána mosd ki az agyát! Ne hallgass senkire, mindenképp ki kell mosni az agyát!
2020. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben, mindenképp kimosom az agyát, köszönöm az ötletet😍😍
2020. okt. 24. 20:40
 8/11 Grimfox ***** válasza:
45%
Bármi, amit az akarata ellenére teszel vele, az kényszerítés, még akkor is, ha spirituális úton teszed. Ami még rosszabbá teszi a helyzetet ilyen esetben, hogy nem is tud a kényszerről, és még esélye sincs ellenkezni. Nagyjából mint a szerelmi kötésnél, és társainál.
2020. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
52%

Szia! Pont nem olyan régen néztem egy videót az ugrott be! Arról szól, hogy mi van akkor, hogy olyan dologra vágyunk, amit (akit) nem kaphatunk meg. A válaszadó azt mondta rá, ilyen nincs! De! Te most azt az érzést kergeted, amit kivált belőled ez a fiú. Erre koncentrálj, ne a fiúra,mert eljut majd hozzád csak lehetséges, hogy nem ennek a fiúnak a formájában.

A videó pedig ez volt, ha érdekel:

"Bentinho Massaro - Mi van akkor, ha valami olyasmire vágysz ami nem lehet a tiéd?"

2020. okt. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia,

Hallgass a lelkiismeretedre és az őrangyalodra.. Ahol nyugalmat találsz, ott lesz a helyes válasz is..

2020. okt. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!