Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nem értem. Miért volt?

Nem értem. Miért volt?

Figyelt kérdés

Velem az történt kb egy hónapja hogy úgy álmodtam hogy félig nyitva volt a szemem.. És olyan volt h tudtam h magamnál vagyok... Mert láttam a szobám ajtaját meg stb..

De közbe halványan az álmot is láttam.. Azt h egy úszónő éppen beugrik a medencébe...

De mondjuk akkor nagyon beteg is voltam... Anyu azt mondta h valószínű a magam láztól...

De én ezt mégis furcsának tartom :S


Ha valakivel történt már hasonló.. Akkor kérem írja le..

Mert ez nekem nagy dolog...

Köszönöm ;)


2010. aug. 9. 13:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*magas*
2010. aug. 9. 13:38
 2/14 anonim ***** válasza:

Érdekes és szép emléked lehet, örülsz is neki...


Álom és ébrenlét közt előfordul az ilyesmi, szerintem gyakrabban, mint gondolnánk, csak ritkán emlékszünk rá.


Úgy gondolom, hogy az elalváskori hirtelen rugás, vagy a rémálomból való tudatos felébredés is hasonló kategória.

2010. aug. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Velem szinte mindig ez van... :D Úgyhogy tök normális. :) Csak ilyenkor nálam az a baki hogy nem tudok uralkodni magamon.Pl ha van egy sebem és viszket és én tudom hogy nem szabad kivakarnom nem tudom visszafogni magam és teljesen akaratlanul megvakarom... :S Mintha nem tudnék uralkodni saját magamon,azt csinálom amit a testem kíván. :S
2010. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Velem minden reggel ez van, ha kómás vagyok még egy picit. :D
2010. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

En is jartam mar igy, amikor remalmom volt. a szemem felig nyitva, latom a plafont, de az alombol nem tudok szabadulni. vegre sikerult de tudom, erdekes elmeny. :)

Udv

2010. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Velem olyan szokott előfordulni,hogy az agyam ébren van és ki akarom nyitni a szemem,de nem tudom,csak hosszas erőlködés után,mert félig még alszok gondolom.Szörnyű érzés,félek így elaludni,hogy az agyam még nem kapcsolt ki és fogja a külvilágot,de az álom meg húz és letapasztja a szemhéjaim.
2010. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat :D

Mostmár értem ;D

2010. aug. 10. 10:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez tök normális
2010. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Pro Patria válasza:
ÚSZÁS, ÚSZNI- Úszni természetes vízben, folyóban, tóban: kikapcsolódás utáni vágy, alacsony teherbíró képesség; medencében: nagyvonalúság, könnyűvérűség. Úszó embert látni: ha feléd úszik: új barátság; ha távolodik és a hátát látod: harag; bosszútervek, amelyeket hamarosan elfelejtesz.
2010. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi ;)
2010. aug. 17. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!