Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nem értem. Miért volt?

Nem értem. Miért volt?

Figyelt kérdés

Velem az történt kb egy hónapja hogy úgy álmodtam hogy félig nyitva volt a szemem.. És olyan volt h tudtam h magamnál vagyok... Mert láttam a szobám ajtaját meg stb..

De közbe halványan az álmot is láttam.. Azt h egy úszónő éppen beugrik a medencébe...

De mondjuk akkor nagyon beteg is voltam... Anyu azt mondta h valószínű a magam láztól...

De én ezt mégis furcsának tartom :S


Ha valakivel történt már hasonló.. Akkor kérem írja le..

Mert ez nekem nagy dolog...

Köszönöm ;)


2010. aug. 9. 13:36
1 2
 11/14 Doruss válasza:
Nekem is szokott lenni ilyen, hogy félig nyitva van a szeme, ébren vagyok és ezt tudom is, de pár perc múlva azon veszem észre magam, hogy álmodtam. És az nem csak gondolat volt, hogy gondoltam valamit és elképzeltem, hanem tényleg álom. Ez nagyon furi, de nem hiszem, hogy sok jelentősége lenne.
2010. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak olyan volt, hogy akkor emlékeztem az álmomra, amikor anya ma reggel felkeltett hétkor és én meg visszaaludtam és tökre emlékeztem Fantörpikus álom volt *.*
2010. aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Pro Patria válasza:
És mi volt?:P
2010. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló..


Feküdtem az àgyon, jobb oldalamon a Tv, elöttem az ajtó és be volt sötétítve mert épp egy filmet néztem.

Aztàn hirtelen éreztem h elbambulok, vagy nem is tudom micsoda és, hogy csukódik a szemem.. de még sem csukódott le teljesen.

Làttam valakit futni, egy sportoló volt ( úgy nézett ki mint mikor egy focista belerúg a labdàba úgy, hogy majdnemhogy szemböl fut neki )

aztàn egy fél mp és hirtelen egy pap, vagy hasonlóvà vàltozott àt(inkàbb kicserélödött) aztàn egy szakàllas férfivà.

Aztàn éreztem, hogy könnyebb leszek, mikor azt gondoltam magamba, hogy ebböl elegem van!

Vettem egy nagy levegöt (bàr nehezen ment)

és "lehuppantam az àgyra"..nem hiszem azt, hogy tényleg lebegtem.. gondolom inkàbb rúgtam egy nagyot

A film az "àlom" alatt végig ment és ébredés utàn folytatódott rendesen tovàbb.

2010. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!