Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollosok a domináns...

Agykontrollosok a domináns düh érzelmére tudnátok nekem programot?

Figyelt kérdés
Kicsi vagyok es elég sovány. Az a baj hogy kevés bennem az agresszió és nem tudom meg vedeni magam sokan támadnak nekem eddig az agykontroll programok jók voltak de ezt semelyik programmal nem tudtam elérni hogy domináns lehesek és dühös hogy ne merjenek bántani.
2020. okt. 27. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Küzdősportok.
2020. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Grimfox ***** válasza:
100%

Ha a fizikai adottságaid nem megfelelőek, hiába leszel agresszív, azzal csak azt éred el, hogy amikor megtámadnak, több, és nagyobb sérülést szenvedsz el. Nem az agressziót kell növelni, hanem az "áldozat szerep" nevű tudattalan magatartásformát kell kiiktatni. A legjobb önvédelem, ha nem tekintenek célpontnak. Akiket sokat bántanak, vagy eleve áldozatként viselkednek, persze nem szándékosan, vagy egy idő után felveszik ezt a szerepet. Utóbbi akkor szokott előfordulni, ha valamilyen indokkal bántanak valakit. Általában testi fogyaték, vagy hasonló okból.

A küzdősport is megoldás...hosszú távon, de sok időnek kell eltelnie, hogy meg tudd magad védeni vele, és rengeteg fizikai energiát és időt kell beleölni a gyakorlásba, és edzésbe.

2020. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De ha dühös tudok lenni sokan békén hagytak. Egyszerüen csak nagyon nehezemre esik. Szinte hiányzik belölem ez az érzelem a harag és a gyülölet
2020. okt. 27. 19:31
 4/13 anonim válasza:
Férfi vagy nő?
2020. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Grimfox ***** válasza:
100%

Ha a gyűlölet hiányzik belőled, az kizárólag pozitív. A gyűlölet első sorban azt pusztítja, aki érzi. A harag ki tud csapni arra, aki irányában érzed, de a gyűlölet inkább befelé eszi magát.

Nekem kiskoromtól kezdve elég komoly dühkitöréseim voltak. Ez alatt azt értsd, hogy ha elég erős voltam, hogy kitöltsem a haragom valakin, azt ököllel ütöttem, miközben ész nélkül dühöngtem, ha nem voltam rá képes, mert gyengébb voltam, akkor csak sírni tudtam dühömben. De elég rövid idő alatt megtaláltak azok, akik még úgy is erősebbek voltak nálam, hogy dühös voltam. A düh nem tartja távol azokat, akik bántani akarnak, csak kicseréli őket erősebb emberekre, akik akkor is tudnak bántani, ha a harag miatt valamivel erősebb vagy. Ez végül csak frusztrációhoz, és elnyomott haraghoz vezet, ami hosszabb-rövidebb időn belül pszichés betegségekhez.

Ezen kívül az agykontroll egyfajta meditáció. Alapvetően minél nyugodtabb vagy, annál nagyobb sikereket érsz el. Nyugalom alatt az általános lelkiállapotodat értem, nem a pillanatnyit. Ha felerősíted magadban a düh képességét, gyengül a képességed, hogy bármit elérj agykontrollal. Vagy bármi más meditációval. Összegezve, ha sikerülne valahogy erősíteni a haragot magadban agykontrollal, a képességed, hogy sikeresen használd az agykontrollt gyengülne, és nem sikerülne többé az, amit addig igyekeztél elérni. A kettő egymást gyengíti. Agykontrollal ugyanakkor el tudod érni, hogy eleve ne akarjanak bántani, anélkül, hogy negatív érzelmeket kellene magadban táplálnod.

2020. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4es férfi vagyok
2020. okt. 27. 21:56
 7/13 A kérdező kommentje:
5ös szépen megfogalmaztad. El hiszem amit írtál. De valahol arra az erzésre is vágyok hogy megbánják azok akik engem bántanak es el menjen a kedvük. Inkább akkor ugy mondanám domináns erős lelkületett szeretnek.
2020. okt. 27. 21:59
 8/13 A kérdező kommentje:
Persze ha ez lehetséges egyáltalán agykontrollal
2020. okt. 27. 22:00
 9/13 Grimfox ***** válasza:
67%
A személyiséged alapjai nem változtathatók meg agykontrollal, és súlyosabb meditációs technikákkal is csak pozitív irányba. Amit te szeretnél, az nem számít pozitívnak spirituális szempontból. Ott van még persze a lehetőség, hogy valami miatt eltorzul a személyiséged, és annak hatására az ego-d elég erőssé válik, hogy dominánsnak érezd magad, de ez nem olyan út, amin érdemes elindulni. A személyiségtorzulás nem irányítható, és nem csak olyan hatásai vannak, amire számítasz, és ami kedvedre való. Ha mélyebb szellemi gyakorlatokra adod a fejed, akkor ugyan nem a dominancia érzése erősödik benned, de bántani sem tudnak már olyan egyszerűen. Az ego, és a nyers érzelmek helyett ha az akaraterőd fejlődik, az megvéd az ártó szándéktól, csak másképp, mint ahogy egy domináns, agresszív viselkedés tenné. A kicsi, és gyenge test nem számít ilyen esetekben.
2020. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Menjél sportolni.

Ahogyan az 1-es írja, küzdősportok (ökölvívás, savate, muay thai, kickbox, sanshou, ashihara karate, judo, birkózás, sambo, brazil jiu jitsu, ezekből ajánlom, hogy válassz), mellé kiegészítésképpen járj el futni, illetve súlyzós/saját testsúlyos edzést nyomass.

2020. okt. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!