Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A vonzás törvénye humbug?

A vonzás törvénye humbug?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje próbálkozom vele, de semmit (még apró dolgokat se nagyon) sikerült bevonzanom. Állandóan azt hallgatom mindenkitől, hogy negatív vagyok, és így csak a rosszat fogom bevonzani, de valójában sem jó, sem rossz nem történik, minden ugyanúgy marad mindig. Én csinálok valamit rosszul? Azok írjanak, akik jártasak a témában.
2020. nov. 7. 19:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Ha már ebben a rovatban tetted fel a kérdést...Hiszel is ebben?
2020. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Idáig próbáltam hinni benne, de mivel sose sikerült semmit bevonzani, elérni ezzel a "törvénnyel", eléggé megroggyant a hitem benne.
2020. nov. 7. 20:01
 3/34 A kérdező kommentje:
Sosincs elég pénzem, mindig mínuszban vagyok, soha nem találok olyan munkahelyet, ahol a végzettségeimet, meg a tapasztalatomat meg is becsülnék (ilyen 120 ezrekért dolgozgatok, holott az én szakmámban 250-ről indul az alapbér), nincs semmilyen értékem (van egy törött laptopom, bocsi), szóval elkezdtem alkalmazni a vonzás törvényét, meditáció, negatív gondolatokat átfordítottam pozitívra, és lám, nem történt semmi!
2020. nov. 7. 20:04
 4/34 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
23%

Karma van

A "vonzas" valojaban ez tehat a sorsukban van megirva az egesz es nem fordulnak szembe vele


de szembe lehet fordulni, te is megteheted a tieddel

nehez ja, ez van

"vonzasra" hivatkozas lenyegtelen

2020. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Úgy vélem ezek alapján,hogy már tudod a választ a kérdésedre.
2020. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Az ilyen előző élet rizsában nem igazán hiszek. A karmában úgy-ahogy, de nem tudok felidézni olyan alkalmakat, amikor ártottam volna bárkinek is, bármivel, ami miatt ilyen rossz karmám kéne legyen, hogy folyamatosan a béka popója alatt tinglitanglizok, az anyagi hátterem egy nagy nulla, még arra sincs pénzem, hogy lecseréljem a 4 éves szakadt, mostanra ocsmányul kinéző télikabátomat. Nagyon unom.
2020. nov. 7. 20:12
 7/34 anonim ***** válasza:
43%
A vonzás törvénye humbug.
2020. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
66%
Ez azért bonyolult kérdés, mert akiben csak egy kicsit is felmerül, hogy kamu lehet, annak nagy valószínűséggel nem fog működni, mivel 100%-ig el kell hinned, hogy meg fognak történni azok a jó dolgok, amiket be akarsz vonzani. Viszont még a Biblia is említi, hogy létező és működő dolog, ha tényleg hiszel benne.
2020. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
18%

Ujjujj!

100%,Biblia...jajj!

2020. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
82%

Működik,csak tényleg negatív vagy.


Nézd, van fix munkahelyed, örülj neki.


Oszd be a pénzedet. Akármilyen kevésnek tűnik most, akkor is van valamennyi.


Tehát az alapgondolat megvan, akkor találd ki, mennyit szeretnél.


Legyen 5000 Ft.

Tudd, hogy van plussz a egy 5 ezresed.


Ha jön a panik, hogy nem gondolj arra hogy nem baj,akkor is van.

Aztán képzeld el, megint.

Zárj ki a fejemből minden gondolatot, érzést, csak este csukd be a szemed, és lásd a saját kezedbe az 5ezrest.

Ahogy, fogod, szagold meg, örülj neki.

Ennyi.


Simán meglesz. Ha hozzáállást váltasz, akkor még minden az ölébe hullik egyszerre.

Na aztan meglepődsz.


De gyakorlatiasabb az agykontroll.

Az is működik nagyon is.

2020. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!