Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan érintene, ha kiderülne,...

Hogyan érintene, ha kiderülne, hogy valaki szándékosan hatott a viselkedésedre "bevonzással"?

Figyelt kérdés
Például ha valaki próbált már elérni valamit konkrét személynél "bevonzással" - pl. szerelemből vagy bármilyen más céllal - hogy viszonyul ahhoz, hogy valaki másnak ő legyen a célpontja? Milyen érzés a másik oldalon lenni, amikor téged befolyásol valaki a tudtodon kívül? Elfogadnád?

2020. jún. 2. 19:56
A kérdező szavazást indított:
Már próbáltam másra hatni így, és nem zavarna, ha engem is ugyanígy befolyásolnának.
Már próbáltam másra hatni így, de engem zavarna, ha engem is ugyanígy befolyásolnának.
Még nem próbáltam másra hatni így, de nem zavarna, ha engem befolyásolnának.
Még nem próbáltam másra hatni így és az zavarna, ha engem befolyásolnának.
41 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Ez minden eppeszu embert zavarna. Ezt a választ vártad? Nyilván akik efajta dologhoz folyamodnak, ilyenekre nem gondolnak. Vagy ha igen, azt gondoljak a másiknak csak egy kis "rásegítés" kell hogy szerelembe essen. Nem veszik észre hogy ilyen nem létezik. Vagy erez valaki valamit, vagy nem.
2020. jún. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Miután százával írják ki az arra vonatkozó kérdéseket, hogy hogyan kell valakit manipulálni agykontrollal, elkezdett érdekelni, hogy ők rendben lennének-e azzal, ha őket manipulálnák. Számomra ez nem egy kényelmes tudat, de várom mások észrevételeit is, hogy elfogadnák-e, hogy esetlegesen manipulálják őket.
2020. jún. 2. 20:39
 3/27 anonim ***** válasza:
50%
Rám nem lehet. Túl fejlett a szellemem, hogy ember által teremtett energia úgy hasson rám, hogy azt ne érzékeljem és semlegesítsem.
2020. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Igazából a vonzás torvénye létezik. Csak gyakorlat kérdése, hogy kinek milyen mértékben mukodik. Nekem bevált és mai napig alkalmazni is szoktam, viszont embereken eddig 2szer alkalmaztam ( persze gondolat és az elképzelés napi szinten ment, nem álltam le vele) és azok az emberek mai napig az életem részei. Igazából ha valakit megakarsz ez által "kapni" tobb minden fog befolyásolni, nem lesz elég csak a vonzás torvénye. Sok múlik azon, hogyan szocializálódsz, sok múlik a felmenoiden és a karmádon.
2020. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon izgalmasnak találnám, ha ilyen előfordulna! Rögtön el is kezdeném tanulmányozni a működését :-) Aztán írnék egy szenzációs tudományos cikket róla.
2020. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
39%
Red Vixen hogy tudod semlegesíteni? Elmondod a technikát érdekelne. Csak érdekel, ha érzékelném, hogy manipulálnak, hogy tudom kivédeni, közömbösíteni, semlegesíteni, magyarán megvédeni magam.
2020. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
46%
*Elmondod kérlek szépen a technikát? Érdekelne. Ne hari csak fáradt vagyok, és elírtam. Javítva.
2020. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy engem zavarna és fusztrálna,ha nagyon aljas módon csinálná még taszítana is és megkérdőjelezném, ha annyira tetszek valakinek, vagy annyira oda van értem, akkor igazából ezek alapján nem is érez semmit, csak kivetít egy idealizációs képet rólam, amit meg akar szerezni, de engem, az egész önvalómat,a valódi érzéseimet úgy ahogy van nem tiszteli. Ez akkor nagyon necc, ha a másik nem érez semmit, tehát gyakorlatilag a teljes szabad akarat nem tiszelése. Az megint mas ha valaki meditácioval probal rahangolodni, hogy bevonzza a társát, de nem konkrét személyre gondolva. De hogy valaki direkt manipulálja a másikat az a szabad akarat és a másik nem tisztelése. Akkor miért nem próbál inkább ismerkedni és úgy legalább őszinte érzéseket és reakciókat kap a masiktol, az már mas kérdés, hogy vagy nyerő lesz vagy nem, és visszautasítják, de legalább megpróbálta, és nem vesztegeti az idejét a saját hülyeségére se, amit úgy neveznek hogy manipuláció, és aminek a következménye előbb utóbb az egyre nagyobb távolság lesz.
2020. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
18%
Nem hiszek ezekbe a new age ezo ökörségekbe, így sehogy.
2020. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Megtennétek, hogy a csodálatos képességű, túlfejlett Red Vixent privátban faggatjátok manipulációelhárítási technikáiról? Persze számomra is informatív ez annyiban, hogy azok táborát látom erősödni, akik nem szívesen veszik a manipulációt magukon. Érdekes összevetni, hogy ezzel ellentétben viszont mennyien szeretnének másokat manipulálni...
2020. jún. 2. 22:00
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!