Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen manifesztációs techniká...

Milyen manifesztációs technikák léteznek?

Figyelt kérdés
Ha rákeresek, mindenhol azt látom, hogy sok technika létezik, viszont egyik helyen se írják le pontosan, hogy mik ezek a technikák.

2020. okt. 16. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Nyilván azért, mert baromság az egész, nem gondolod?
2020. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán érdekel, hogy mit gondolsz :D a kérdés nem ez volt és ha nem tudod a választ, légy szíves hagyd figyelmen kívül, lépj túl rajta és görgess tovább. Legyen szép napod :)
2020. okt. 16. 15:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél manifesztálni?
2020. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazából csak úgy általánosságban érdekelnének a technikák típusai, de például örülnék, ha sikerülne bekerülnöm a szakmai gyakorlatos helyre, ahová szeretnék és nem lenne csalódás, jó lenne a légkör, lennének korombeliek is ott. Illetve szeretnék bevonzani egy boldog párkapcsolatot is magamnak.
2020. okt. 16. 19:42
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A tudatalattid tartalmától függ a manifesztáció sikere. Azok a tudatalatti programok amik szabotálják a sikereidet felszínre kell hogy kerüljenek első körben. Theta healing, Franz bardon az igazi beavatás útja, kabbala és még sorolhatnám, ezek tudnak segíteni. De igazából neked kell megtalálnod azt a technikák amivel tudsz azonosulni. Lehet hogy csak imádkoznod kell szimplán tiszta szívből és eléred a célod villámgyorsan.
2020. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2020. okt. 16. 20:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert! :)
2020. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1%
Nem létezik olyan hogy manifesztáció. Ha be akarsz kerülni oda és jó társaságot akarsz meg párkapcsolatot azért neked kell tenned nem várhatod hogy a sültgalamb a szádba repüljön mert nem fog. Az életben mindenért meg kell dolgozni
2020. okt. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez így van, ahogy mondod. Talán a küzdés kicsit erős kifejezés, de valóban tenni kell azért, ha van egy célunk és el szeretnénk érni azt. Senkinek nem lesz kockás hasa, ha csak ül a fenekén és csokit zabál. És a manifesztáció nem is erről szól. Ha érdekel a dolog utána nézel, de ha nem, akkor bírd ki anélkül, hogy beleállnál, hogy a "hülyék" már megint ezzel a hókuszpókusszal jönnek. Nyilván más az értékrended, mint nekem és ez teljesen rendben is van. Én ebben hiszek, ha pedig nem valós, az az én bajom, de végülis miért ne élhetném le az életem úgy, hogy azt hiszem én teremtettem meg a környezetemben lévő dolgokat és ettől boldog vagyok? :)
2020. okt. 17. 02:25
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Az nem gond ha full materialista vagy. De az még nem jelenti azt hogy nem létezik manifesztáció.

200 éve még azt mondták nem létezik elektromos áram. Egy láthatatlan dolog amivel egy pillanat alatt fényt varázsolhatsz. Ez a világ nem csak látható fizikai részből áll hanem számodra láthatatlan részékből. Pl. Kvark,Gluon,Graviton,Müon,Lepton. A manifesztációs technikák is egy láthatatlan energiát irányítanak,tisztítanak, fókuszálnak. A gondolat erejét.

2020. okt. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!