Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miféle szondázást csinálnak...

Miféle szondázást csinálnak az idegenek? Avagy mi is az a szonda?

Figyelt kérdés

A testbe ültetnek valamit vagy micsoda? Azért kérdezem mert itt rengeteg ilyen szondás kérdést láttam. A south parkban pedig egyenesen Erik seggéből bukkan elő egy egész radarállomás. Nem értem.

Ez valami biotechnológia és szerves szövetet juttatnak a testbe ami az idegrendszerre kapcsolódva impulzosokkal irányít? Fogad és közvetít? Vagy talán tényleg egy egész radarállomást rejtenek a fenékbe, mint valami análisan fixált személyiséget?


Egész kerek mondatokban válaszoljatok. Köszi



#idegen #szonda #biotech #szövet #radarállomás #Análisan fixált személyiség
2021. febr. 4. 09:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idegenek?
2021. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A valódi életnek semmi köze a South Parkhoz.
2021. febr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Grimfox ***** válasza:
A south parkot nem tudom. Amit az állítólagos eltérítettek mondanak, az általában annyi, hogy orrban, fül mögött, és hasonló helyeken fájdalom, diszkomfortérzetet tapasztalnak, elmennek orvoshoz, és idegen tárgyat találnak az adott helyen. Általában milliméteres méretben. Jobbára valamilyen fém, vagy polimer. Az ufóhívők szerint ezek vagy jeladók, vagy az alany életjeleit figyelik vele. Mások szerint maguknak juttatják be ezeket.
2021. febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyomkövető, pl nőket teherbe ejtenek hibrid magzattal, és amikor megszületik, elviszik a gyereket. De pl Chuck Norrist visszahozták
2021. febr. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3#És a fülük mögött van egy pötty is?
2021. febr. 4. 11:34
 6/11 Grimfox ***** válasza:
100%
Chuck Norrisért nem mertek visszajönni. Bár én úgy tudtam, hogy ő spontán fogant.
2021. febr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Grimfox ***** válasza:
Olyat is találtak, de nem pöttyöt. Inkább apró bemetszést, ami összeforrt. A fül mögötti pötty faggyúmirigy gyulladás. És piszkosul fájdalmas. Az állítólagos orvosok, és érintettek állításai szerint apró bemetszéseket találnak, és az alatt vannak az állítólagos eszközök. Sajnos ilyen esetben nem nagyon lehet visszakövetni az orvos kilétét. Főképp azért gyanús, mert a betegei problémáiról nem beszélhetne nyilvánosan. Sem a sérülésről, amit talál, sem a tárgyról, amit esetleg kioperál. Orvosi titoktartási eskü. Ezért gyanúsak az ilyen orvosok, akik előállnak az esetekkel.
2021. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Aha.
2021. febr. 4. 12:09
 9/11 anonim ***** válasza:
semmit
2021. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Análisan belédültetik a szervesanyagot
2021. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!