Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mivan ha a démonok valójában...

Mivan ha a démonok valójában földönkívüliek? (Trollok, bunkók kíméljenek, nem provokáció célja a kérdés)

Figyelt kérdés

Sok elméletem van, de párat leírok:


Mivan ha a démoni megszállás, amikor rángatózik valaki, akkor valójában az idegenek szondázzák meg az embereket, és mikor az ember magáhoztér, az idegenek el is végezték a dolgukat. (Mi emberek képtelenek vagyunk még ilyenre, de egy nállunk fejlettebb civilizáció miért ne tudná?)

A vallásos emberek ezért célpontok, mivel azt hiszik, hogy démon okozza, holott idegenek szondázzák őket.

Mivan ha minden démoni megszállások és ilyenek az idegenek műve?


Nem lehetünk egyedül, biztos vannak más fejlett civilizációk amiket még nem sikerült bizonyítani, de megfelelő technikai fejletséggel lehetséges lehetne.



2020. szept. 10. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
lehetséges. Ha van démoni megszállás, az lehet az ufók műve, különösen a vallásosaknál.
2020. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Telepatikus támadás is elképzelhető.


Olvastam egy kontaktáról, aki egy jó útra tért drakonival kommunikált, és egy kissé erőteljes volt a telepatikus kommunikációja amiért bocsánatot is kért és gyorsan finomított a kommunikáción.


Az ilyen démonűzős filmekben mikor kommunikálnak vele, akkor telepatikusan is válaszolhat, és csak elhitetik a pappal hogy megszállta, a rángatózásnak meg lehet fiziológiai oka is, azért ha telepatikusan nem segítő szándékkal manipulálják az azért a testre is hat.


Szerintem ez az egész úgy hülyeség ahogy van!

2020. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A képességek vagy a technológia jó dolog lenne, ha tudnák jóra használni nekem ez a véleményem, és a másik véleményem, hogy hozzá értő kezébe nem való, ahogy írtam, pl. egy atom reaktor gombjait sem bízzák kis gyerekre.
2020. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem lenne sok értelme. Ha ilyenre képesek lennének akkor szimplán egy megszállás mármint bolygó szinten nem okozna gondot nekik.
2020. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Csavar a történetben: Mivan, ha a trollok, bunkók is valójában földönkívüliek??? 🤔
2020. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Na pasztmek. Az invázió elmarad.
2020. szept. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Ez nem csak lehet, hanem bisztosis.

Üdvözlettel: Norbertroll

2020. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Ez is kb olyan mint a stargate atlantisban a goaud uralma alatt lévő unas. A kb. Középkori fejlettségű falu ördögnek hitte a stargate atlantis csapata meg tudta hogy csak egy unas amiből asguard technológia segitsegevel ki is szedtek a goaudot.


A masik unassal meg aranylag tok jol elkommunikalt Daniel jackson meg kajat is horgaszott neki.

2020. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Bocs, de szerintem akiket megszáll a démon, azok szimpla elmebetegek.
2020. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

a rángatózások lehetnek kundalini felemelkedésének a jelei is. nézz utánna h mi a kundalini kígyó. az egy spirituális feljettségi szint szerüség. akár lelki, fizikai stressz, sokk is kiválthatja. a spiritiszták jó esetben tudnak erről. de ők mindenképpen fokozatosabban fejlődnek és ezért nem történik rángatózás, vagy csak nagyon kicsi mennyiségben. Pie atya- remélem h jól írom a nevét. a wikipédián nézd meg, ő is hasonló dolgokon ment keresztűl.

na de hiába adnak ki minden infót a kundaliniről a budhisták és más spiritiszták. az emberek akkor is ördögi, démoni vagy földönkívüli megszállásokról beszélnek. hiába való minden tájékoztatás.

földönkívüliek - hát nem értek hozzá, de nem hiszem h ilyesmiket csinálnának. biztos sokkal inteligensebbek nálunk és a kapcsolatfelvételt biztos h nem így intéznék.

nem hiszem h szándékosan rosszat akarnának egyesével az embereknek. akkor már tömegesével vagy valamiféle logika alapján tennék meg h az egész emberiség felfigyeljen rájuk stb.

meg szerintem úgymond valamiféle törvényük is lehet náluk h ne zaklassák a buta embereket. de sztem látják h mennyire ostobák vagyunk s ezért kerülnek minket mint sas a villanypóznát.

2020. szept. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!