Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan érhetem el az alfa...

Hogyan érhetem el az alfa állapotot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az elmúlt napokban rengetegszer próbáltam elérni az alfa állapotot, de valahogy egyszer sem sikerült.

Két problémám van!


1. Amikor hanyattfekszem és becsukom a szemem, az elkezd vibrálni, mintha ide-oda nézelődnék.


2. A számban nyál termelődik ami rendszeres nyelésre késztet, így kizökkent a koncentrációból.


Mit ajánlanátok az imént említett problémák orvosolására?


Ha valakinek van rá energiája megköszönném, ha részletesen leírná, hogyan éri el az állapotot.


A válaszokat előre is köszönöm.



2021. febr. 7. 19:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. febr. 8. 00:21
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Mikor fogom tudni ha alfa állapotba kerültem?

Mennyiben különbözik az ébrenlét és az alvás élményeitől?

2021. febr. 8. 00:30
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne fekve, hanem ülve próbáld. Később, ha rutinos vagy

barmikor sikerül nappal, éjjel, wc-n a munkahelyen :)

2021. febr. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Grimfox ***** válasza:

Onnan fogod tudni, hogy az érzékelésed, mind kifelé, mint befelé a tested felé eltompul. Olyan lesz, mint az állapot közvetlenül elalvás előtt, vagy ébredés közben. Kicsit tompa, de nem kellemetlenül nyomasztó. Ha konkrétan erre az érzésre figyelsz, akkor valószínű "felébredsz" belőle, úgyhogy ne az érzetre koncentrálj, hanem a légzésedre. Ahogy lejutottál odáig. Ha elterelődik a figyelmed, akkor vagy elalszol, sekélyen ugyan, és mindenféle képek kezdenek cikázni a fejedben, vagy felébredsz. Elég ha észreveszed, hogy ebben az állapotban vagy, nem kell figyelni rá.

Az ébrenlét élményétől elég sokban különbözik. Például az idő érzékelése csökken, vagy egy időre teljesen tudatszint alá szorul. Az érzékszervek sem igazán közvetítenek, ha igen, akkor is tompán. Képzeld el úgy, mint a "csökkentett üzemmódot". Az alvás mély szakaszától annyiban különbözik, hogy tudatodnál vagy. Plusz az agyad aktívabb.

2021. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!