Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt olyan ,aki nem végezte...

Van itt olyan ,aki nem végezte el a tanfolyamot ,de sikerült alkalmaznia az agykontrollt?Mit olvastatok,hogy kezdtétek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Agykontroll másnéven fókuszálj a valóságos eseményekre az életedben és ne félelem uralkodjon el egy nehezebb helyzetben.
2021. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2021. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mi köze a halálnak ehez?
2021. márc. 7. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:

gondolom véletlenül rossz helyre írta a válaszát. A következő kérdés ez volt,biztos ide szánta:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-kar..

2021. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a gyerek agykontrollt tanultam... Lényegében pontosan annyi amit #1 írt.

Sokat segített a tanulásban H egy dologra figyeljek.

Van még mit csiszolni de ja hasznos

2021. márc. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Züm-züm válasza:
Igen akad. Húsz éve használom.
2021. márc. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is a Silva féle Gyógyíthatsz könyvből, gyakorlással tanultam meg. Már alkalmaztam javában mikor sikerült eljutnom a tanfolyamra.
2021. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kövesdi Zoltán válasza:
ÉN elvégeztem,de saját magad is tudod tanfolyam nélkül alkalmazni. Minden negatív gondolatot kizársz magadból.Úgy lehet megtanulni könnyen,ha a negatív gondolatot törlöd és azonnal pozitívra cseréled.Mindent meg tudsz csinálni és minden sikerül csak hozzá állás kérdése.
2021. márc. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 De La Cruse ***** válasza:
0%

Még a tanfolyamot elvégzetteknek is sokszor megbomlik, meghasad a tudatuk. Sok dolog visszahat és sok dolog többet rombol azon aki használja mint azon aki ellen használja.

Most az interpermédia működik jól és biztonságosan. Az agykontrol sokszor működés képtelen még profiknál is.

2021. márc. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!