Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek mi történik a...

Szerintetek mi történik a halál után? Te miben hiszel?

Figyelt kérdés
Én eléggé materialista vagyok, de azt mondják az energia nem vész el csak átalakul... Ez a halálra vetítve vajon mit jelenthet? Ti miben hisztek?

2021. márc. 7. 20:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Egy másik dimenzió lesz, persze fizikai test nélkül. Csak a lelkünk vagy energiánk lesz az égben. Én voltam már közel halálhoz. És volt mikor megmentettek fenntről nem is egyszer szóval igen van magasabb létezés
2021. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
2021. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%

Az energia a fizikai világ jellemzője, tehát a halálra vetítve is csak fizikai (biokémiai) folyamatok mentén értelmezhető. Az emberi szellem (vagy lélek) úgy viszonyul az anyagi világhoz, ahogy egy program a számítógéphez.

Mi történik a programmal, ha kikapcsolod a számítógépet?

2021. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Minden nap 50-szer megkérdezed, nem unod még?
2021. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

#3 a program se szűnik meg létezni, ha kikapcsolod a számítógépet, ugyanígy a lélek sem szűnik meg a test halála után, csak tudományosan ezt még nem sikerült bizonyítani.

Pl azt sem tudtuk sokáig, hogy rádióhullámok vesznek minket körül, amíg fel nem fedezte a tudomány. Attól, hogy vmit még nem fedeztek fel, nem bizonyítottak, létezhet.

2021. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%

De mi értelme lenne a halál utáni létnek?

Nagyon zsúfolt lehet az éter, hogyha az élet kezdete óta minden halott lelke ott nyomorog valahol, egymás hegyén-hátán... Várva.. a valamit? Mi a célod a halál után? Hiszen semmit sem nyerhetsz, semmit sem veszthetsz? Az állatok lelkével ki törődik?



Nehéz elfogadni,hogy nincs semmi az élet után? Ez amúgy félelemmel tölti el az embereket? Tényleg érdekel, nem bántásból kérdem. Ha meghalok, megszűnök létezni. Ez nekem nem fáj, csak a szeretteimnek. Talán ezért lett kitalálva a lélek, ami visszajár meg vigyáz rád fentről stb. Az élőknek kell a vigasz, a halottaknak mindegy.

2021. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Minden embernek van tudata. Ha ez nem lenne akkor az emberek biorobotok lennének azaz az ösztöneik hajtanák csak őket. Ez a tudat ami halál után nem szünik meg hanem többször leszületik hogy tanuljon és a feladatait teljesítje
2021. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
6 nagyon sok jó könyv íródott már a témában, keresgélj, ha annyira érdekel!
2021. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%
A Biblia tanításában hiszek: akik Istent szeretik, azok a Mennyországba jutnak. A többieket Isten elítéli a bűneik alapján. A Bibliában Jézus feltámadása miatt hiszek. Jézus feltámadásában pedig azért hiszek, mert akik leírták, az életükkel fizettek a hitükért. Ha meg szeretnéd ismerni a Bibliát, segítek szívesen, csak írj rám privátban!
2021. márc. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
#5: a program is csak addig létezik amíg a számítógép. Ha a számítógép és részegységei (HDD) szétporladnak, a program is megsemmisül.
2021. márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!