Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Több hónap gyakorlás után...

Több hónap gyakorlás után megtanultam a telekinézist.Szilárd tárgyakat is tudok mozgatni, van még aki komolyabb szinten elsajátította?

Figyelt kérdés

Agykontroll után kezdtem vele foglalkozni.

Papírlapot az asztalon akartam először megmozdítani.Emlékszem az első próbálkozásokra, feszülten koncentráltam,majd egyszer megtörtént.Elcsúszott a papírlap az asztalon.Utána megpróbáltam ellenkező irányba, az is ment.Majd tollat akartam mozgatni és ceruzát ez is ment.Ekkor éreztem mintha a sok koncentráció hatására az agyamban valami megváltozott volna.nem tudom pontosan leírni, ezért is akartam ezt megkérdezni, hogy aki ezt gyakorolja, érzett valami hasonlót?

Jelenleg kisebb porcelán tárgyakat is tudok mozgatni, akaraterővel.

Nem tudom meddig tudnék a gyakorlással eljutni, sok mindenre gondoltam.

Remélem lesz pár válaszoló, aki jártas ebben.



2021. márc. 14. 14:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Youtube-ra vagy valamelyik megosztóra tegyél fel légy szíves videót amiben megmutatod jelenlegi tudásod. Szívesen megtekinteném. UI: mágnes nélkül.
2021. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Porcelánt nem tudom mágnesezni.
2021. márc. 14. 14:56
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
De mágnest vagy fémet tudsz hozzá rögzíteni vagy beleépíteni.
2021. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Beépíteni porcelánba mágnest?

Mi van?

Légyszíves inkább lapozzál, szerintem ez a kérdés nem neked szólt.

Arra válaszolj, amit kérdeztem, ott van leírva.

2021. márc. 14. 15:00
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Én is szívesen megnézném egy videón. Nem azért, mert nem hiszek neked, csak kíváncsi vagyok.
2021. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Ez még szerintem még elég alap szint. Próbáld magadat felemelve reptetni. Vagy házakat, hidakat odébb emelni.
2021. márc. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
4- Mit nem értesz? Miért olyan különleges elképzelni egy porcelán tárgyba beépített mágnest? Akkor másképp fogalmazom, ne trükközz úgy készíts videót!
2021. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Itt a gyakorin nagyon sok mágus és parafenomén van akik szavakban hihetetlen dolgokra képesek, de ha be kell mutatni a tudást, egyből jönnek a kifogások meg a félrebeszélés. D:
2021. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Kérlek tegyél már fel róla videót, meggyőznél minket buta szkeptikusokat!
2021. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Ez pl. egy korrekt videó. https://www.youtube.com/watch?v=DDXWola1b80
2021. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!