Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan a legegyszerűbb és...

Hogyan a legegyszerűbb és leghatásosabb manifesztálni?(olyanok írjanak akik hisznek benne)

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Anonim az oldal őszintén leírom.

Középiskolában kezdtem olvasgatni parapszichológiával, vonzással,agykontrollal manifesztációval kapcsolatos könyveket.Tudtam hogy nem akarok dolgozni.Mindig lottóztam.Több évig játszottam,kisebb nyeremények már voltak, legtöbb 5 lottón egy négyes ha jól emlékszem 4 millió körül volt.

Majd Németbe költöztem családdal, szülők ott kaptak melót,én is mentem velük.

Tudom hogy az a hetem kicsit rosszul sikerült, magamba fordulva mentem hazafelé az utcán, mikor egy lottozó előtt mentem el, eurojackpot reklám volt kirakva, csináld meg a szerencséd.Feladtam pár szelvényt, majd mentem haza.El is felejtettem, hétfő reggel bekapcsoltam a tv-t az összes műsorban azzal foglalkoztak valaki elvitte a telitalálatot.

gyorsan szaladtam, megkerestem a szelvényt.

Emlékszem mikor a számokat megnéztem, és jött az az adrenalinbomba amit soha nem felejtek el.Remegtem, beszélni de még lélegezni is alig tudtam.Fél óra kellett míg megnyugodtam, anyut feltudtam hívni, de bírtam elmondani neki, csak mondtam hogy baj van, azonnal jöjjön haza.

Nemsokára otthon volt, ő sem akarta felfogni.Pár nap múlva miután összeszedtük minden gondolatunkat,elmentünk a központba.Ott emlékszem kaptunk egy egy pohár pezsgőt, kellemes beszélgetés, majd adategyeztetés volt.

Németből elköltözünk egy közeli országba, egy szép házat vettünk és egy családi vállalkozást csináltunk a pénzből.

2021. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1-es Miért mondtad hogy BAJ van, azonnal jöjjön haza? Eurojackpot telitalálat az komoly. Kicsit hihetetlennek tűnik a sztori de ha valóban megnyerted, gratulálok :-)
2021. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Woww gratulálok! Hogy sikerült ezt bevonzanod?
2021. márc. 16. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Az eurojackpotos főnyereményt megnyerő enber a gyak-on:) Istenem ez nagyobb ritkaság, mint megnyerni a jackpotot. A gyak bevonzotta a szerencsést.


Kérdező! Te még mindig a gyerekkori traumádat akarod levetkőzni a manifesztációval? Elmondtuk már tegnap, hogy ez erre nem való.

2021. márc. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!