Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mik a legegyszerűbb de mégis...

Mik a legegyszerűbb de mégis leghatásosabb fogyókúrák?

Figyelt kérdés
3 hét múlva van a szalagavatóm és 2-3 kilót szeretnék leadni elsősorban hasról, de nem tudom hogy kezdjek neki.

2012. nov. 5. 21:49
 1/3 anonim válasza:
Hát a leghatásosabb és ami hosszú távon is tartható az a Sport. Emellett a zsíros, egészségtelen ételek kerülése.
2012. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A zsíros ételeket miért kéne kerülni? Az állati zsírokat? :o
2012. nov. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinálj felüléseket.Mindennap 3x30-at.Gugolás az jó a fenékre abból is 100at.Reggelire egyél cukormentes műzlit.10óraira egy almát,vagy narancsot.Ebédre sovány husit salátával,ne majonézessel persze.Uzsonnára egy szelet kétszersült egy pohár sovány joghurttal.Vacsira kenyér nélkül felvágott vagy virsli,vagy zöld salátakeverék,gépsonkával.Én ilyeneket ettem és szépen tornáztam mellé tornakazira.Nekem több volt a túlsúlyom és én egy hónap alatt fogytam le 10kg-ot.Cukrot ,kenyeret nem ettem,és sok gyümölcsöt meg párolt zöldséget ettem.A fogyókúra titka,hogy sokszor eszel kis adagokat,és a mindennapi legalább 1óra torna.Ja és sok ásványvizet igyál,tegyél bele egy kis citromlevet,az tele van c vitaminnal,ami most nagyon kell a szervezetnek.Mert általában ha fogyókúrázunk hamarabb betegszünk meg,mert kissé felborul az egyensúly a szervezetünkben.Legalább is nekem ez a tapasztalatom.Sok sikert.
2012. nov. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!