Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hatodik érzékem lehet?

Hatodik érzékem lehet?

Figyelt kérdés

Szóval sok fura dologra emlékszem ami szokatlan.

Elsőként általános iskolában volt ilyen felelés biosz órán és meg kellett tanulni egyes madarakról vagy gombákról pár tényt és én egy madarat szerettem volna húzni és előtte valahogy megéreztem hogy az lesz és tényleg azt a madarat húztam és jól feleltem.

Másik nagyobb dolog mikor még jóval COVID előtt jártunk, még sehol nem volt híre annak, hogy bármikor maszkot kellene hordani, akkor volt olyan idő, hogy elég erősen fújt a szél szinte jéggé fagyott az arcom ahogy a megállóban vártam néha. Na eszembe jutott, hogy jó lenne valami védő maszk ami nem csak a nyakat hanem a sálat is védi, persze akkor alig volt még ilyesmi és wishről próbáltunk rendelni de addig gondolkoztam, hogy melyik lenne jó vagy megérné e amíg tényleg behozták azt, hogy maszkot kell viselni és akkor még tényleg csak pár infó volt még a covidról. Mintha valahogy megéreztem volna, hogy kellene maszkot viselni és akkor tényleg csak a hideg miatt kellett de belül éreztem valamit hogy jó lesz később is.

És a covidhoz még, hogy még pár éve nagyon egyhangú és unalmas volt minden és valahogy éreztem, hogy valami nagy változás lesz ami sokáig tart. Fogalmam se volt mi de valami nagy változást éreztem. És berobbant a covid, meg ez a blacklivesmatter mozgalom amihez nincs sok közöm de ez is ilyen hirtelen jött dolog volt akkor.

Régen jobban hajlamos voltam ezekre de mostanában semmi ilyen "érzetem" nincs sajnos pedig ettől valahogy különlegesnek érzem magam.

Érettségin is pont azokat a tételeket húztam amiket gondoltam töriből, nyelvtanból, irodalomból...ha nem azokat húztam volna tuti buktam volna.

Lottóban, meg sorsjegyekben sajnos nincs ilyen érzetem bár múltkor az érzéseimre hallgattam és pont volt a saját horoszkópom astron így azt választottam és nyertem 5000 ftot.

Rokonom szerint is lehet benne valami, hogy van ilyen 6.érzékem vagy mi mert tényleg néha így érzek dolgokat stb.

Bár pontosan nem tudom mi a hatodik érzék.

Szerintetek nekem lehet valami ilyesmi?

(troll, értelmetlen válaszoktól kíméljetek légyszíves!)



2021. máj. 26. 05:49
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nincs.
2021. máj. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Ezt hívják megerősítési torzításnak, nézz utána.
2021. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megálmodok dolgokat, amik aztán pár napon belül megtörténnek.
2021. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

inkabb intuitiv tipus vagy, egyszeruen jok a megerzeseid. lehet erdemes elgondolkozni spiritualis iranyba is, amivel felerositheted a “kepessegeidet”

egyebkent minden ember kepes erre, de attol fuggoen, hogy mennyire el van nyomva a felsobb enje.

lehet te kicsivel “szabadabb” vagy, es nem birka.

2021. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!