Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mennyi időt lehet naponta...

Mennyi időt lehet naponta alfában tölteni?

Figyelt kérdés
Van elég sok ráérős időm. Kvázi át kéne mosni az agyam, mert a tudatalatti programom iszonyú sok hibát tartalmaz. Ezért arra gondoltam hogy mondjuk óránként 15 percet vizalizálnék, és szuggesztiókat mondanék ha nincs más dolgom. De nem tudom hogy ennyit bír-e az ember ellazulva lenni egy nap, hogy még hatásos is legyen?
2010. aug. 26. 07:26
 1/4 anonim válasza:

Ezt te is ki tudod tapasztalni. Figyeld, mennyi ideig esik jól neked a relaxáció, és hányszor egy nap. jelezni fog a szervezeted, ha valami már túl sok. Annyit relaxálj, amennyi jól esik.


Van az agykontrollnak egy 30 perces alapgyakorlata hanganyag formában. Én hosszabb kihagyás után azzal kezdtem, de olyan 10 perc után már éreztem, hogy elég. Szóval nekem eleinte a 30 perc, az sok volt. De ezt te érzed.


Viszont ha saját magadon szeretnél alakítani, akkor azt ne roham léptekben próbáld tenni szerintem. Nem tudom tudományosan mondani, de az a lényeg, hogy az elmét úgyis mindig annyi előre lépést, haladást engedélyez, amennyit jónak lát, és amennyit még elbír.


Szóval szerintem inkább fokozatosan.

2010. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*elméd*
2010. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszod!
2010. aug. 26. 10:42
 4/4 anonim válasza:
maximum 24 órát
2010. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!