Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Alfában tényleg elő tudom...

Alfában tényleg elő tudom szedni az összes emlékemet?

Figyelt kérdés

Amit eddig tanultam, olvastam, hallottam... Szóval minden.

Ha igen, hogyan? Vagy lemegyek alfába, és felteszek magamnak egy kérdést és egyből előjön minden?


2011. okt. 17. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Sok emléket fel lehet idézni, de azt kizártnak tartom, hogy mindegyiket.
2011. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Csak az ésszerűség kedvéért szólnék hozzá.

Sokan félreértelmezik az alfa-állapot fogalmát. Alfa állapot amikor nyugisan tévézgetsz, vagy amikor lefekszel aludni de még nem alszol. Lényegében az ellazult, nyugodt idegállapot. Ezt nem kéne egy húdenagy spirituális dolognak felcímkézni...

Tehát inkább nyalj be egy bélyet és olyan kérdésekre is választ kapsz amire nem is vagy kiváncsi...

2011. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek, azonban az alfa állapotnak is vannak mélységei. Jó példa erre a hipnózis. Hipnózis közben is alfa hullámokat generál az agy, még is fel tud idézni az egyén ebben az állapotban szinte tökéletes pontossággal olyan emlékeket ami szimpla nyugodt állapotban nem menne.


A kérdésre sajnos nem tudok válaszolni de abban biztos vagyok hogy ez nem fog egykönnyen sikerülni. Nagyon sok gyakorlásra lenne ehhez szükség

2011. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlással egyre több emlék szedhető elő, de mindeeett... nem tudom. Nem mondom, hogy lehetetlen, mert nem hallottam olyanról, hogy valaki megpróbálta már és nem sikerült, de az ellenkezőjét se.
2011. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
az alfa dolog egy rosszul értelmezett duma és még árthat is emlékek előszedésére se alkalmas. tanulj és gondolkodj ennyi a titok
2011. okt. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Az a baj az alfa az az alvás állapot szóval nem igen tudsz magadba lemenni alfába. Ámbár léteznek más módok is, amivel fel lehet idézni minden emlékedet, és ez a hipnózis. Hipnózisba bármit fel tudsz idézni ami eddig veled megtörtént. És ha magadat tudod hipnotizálni, akkor bármit fel tudsz idézni, de ezt csak a profik között is csak a legprofibbak tudják.
2011. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

1. az alvásnál az agy, delta, esetleg théta hullámokat generál, de semmiképpen sem alfát.

2. Semmi profizmusra nincs szükség az önhipnózisra, egyszer nekem is sikerült véletlenül.


Kérdező:

Amennyiben a válasz igen, akkor úgy, ahogy mondod. Próbáld ki! Esetleg, ha emlék részlet hiányzik próbáld meg újra élni az adott eseményt!

2011. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A hasznos válaszokat köszönöm szépen :)
2011. nov. 6. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!