Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan vonzzam be , hogy egy...

Hogyan vonzzam be , hogy egy bizonyos személy rám írjon?

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban nem rossz kezdés, ha tudja, hogy a világon vagy. Kezdeményezz!
2021. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egyetlenegy emberrel kapcsolatban szinte mindig sikerült. Szimplán sokat gondoltam rá és írt. Pedig nem hiszek az ilyenben. Egyébként miért nem te írsz rá?
2021. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Régebben beszéltünk, csak mostanában nem. És azért nem kezdeményezek mert nem merek
2021. júl. 14. 22:10
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy. Ha ez így menne, mindenki elérné a céljait.
2021. júl. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Írj rá te, vagy beszélj vele élőbe olyanról, ami miatt rád kell írnia.
2021. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Sehogy. Nem működik a bevonzás, ha magától érdekled, akkor érdekled, ha nem, akkor pedig neked kell kezdeményezni... akkor is ha ciki, mert mit veszíthetsz vele... Azzal igenis veszíthetsz, ha hagyod elúszni a lehetőséget.

Aki azt írta, hogy ez működött már valakinél, nyilván azt tapasztalta meg, amikor egybevágott a két fél szándéka...de attól az még nem "bevonzás".

2021. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 2-es vagyok. Írtam, hogy nem hiszek benne én sem. Nem írok teljes történetet, viszont szerintem érdekes dolog. Talán 6-7 éve láttuk egymást utoljára személyesen. Eszembe szokott jutni, hiányozni szokott a messengeres írkálásunk, mikor magányos vagyok. Jópár (25-30 biztosan) alkalommal volt, hogy tényleg sokat gondoltam rá és erre rám írt. Hozzáteszem, nem rendszeres a beszélgetésünk, hónapokig (akár 1-1,5 évig) nem írunk egymásnak, abszolút nem látjuk egymást személyesen, messze is lakunk egymástól, megvan saját életünk, és én pl nem posztolok semmit, tehát kizártnak tartom, hogy véletlen egybeesés legyen, pláne ennyiszer. Én úgy éreztem mindigis, hogy vele teljesen összhangban vagyok, szinte lelkitársak voltunk. Én sem értem igazán, hogy ezt mitől lehetséges. Persze nem bíztatom a kérdezőt "bevonzásra", csak leírtam a saját tapasztalatom.
2021. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 asteck válasza:

Az élet rövid. Nem is hinnéd mennyire. Kezdeményezz! Mégis mi baj lehetne belőle? Semmi.

(még az is lehet, hogy ő akar épp bevonzani téged, de te nem mersz reagálni rá)

2021. júl. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valszeg azért nem ír rád, mert nem tudja, hogy te ezt szeretnéd.

Ezt viszont csak és kizárólag tőled tudhatja meg, ám ha te nem mered elárulni neki, nincs az a vonzás, amit az ő tudomására hozná.

.

"azért nem kezdeményezek mert nem merek"

Ismered a mondást: "Gyáva embernek nincs hazája!"

2021. júl. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!