Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan vonzzak az életembe...

Hogyan vonzzak az életembe egy bizonyos férfi típust? Lent.

Figyelt kérdés

Tudom mit szeretnék, úgy érzem készen állok rá, vágyok mostmár egy kapcsolatra. Kicsit abban reménykedem, hogy segít az univerzum :)

Hogyan "kérjek"?

Csináltatok már hasonlót?


2019. júl. 5. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Te nem része vagy az Univerzumnak, hanem maga vagy az Univerzumnak. Tehát semmit se kell kérned senkitől.
2019. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj oda a jelekre. Amit úgy érzel, hogy meg kell tenned, rá kell írnod valakire, társkeresőre regisztrálni, ilyesmi ezekre figyelj oda. A lényeg hogy ne görcsölj hogy honnan, mikor érkezik el ez az ember vagy találjátok meg egymást, mert akármikor megtörténhet így élvezd az életet és a várakozást örömtelien éld meg, foglalkozz a legfontosabb emberrel közben, magaddal. :) Én így csinálom, sokáig nem értettem, kínoztam magam, de tudatalatt sok mindent helyre kellett tennem, igaz még nem jött el a fizikai valóságba, de hamarosan. :) 22/F
2019. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a gyakorikérdések.hu erejével lehet a legkönnyebben párt találni tapasztalatom alapján, nekem még csak gyk-s b nőm volt xD


20/f

2019. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is döntsd el, milyen típust akarsz magadnak.

Figyelj az apró jelekre, és ignoráld azokat, akik nem felelnek meg ennek az ideálnak.

Pl én akartam egy rendes, megbízható, hűséges, házasodni, családot tervező férfit, aki legalább nem alacsonyabb nálam.

Namost innentől mindenki kiesett, akinek barátnője volt és "szépen nézett", merthogy ő ugye onnantól nem hűséges, nem komoly, nem megbízható, stb. És így lassan, minden tulajdonságra fényt derítettem, hogy megvan vagy nincs.

A végén meglett a nyertes.

Én kb 3 évig "vonzottam", most 15 éve vagyunk együtt.

Siettetni nem lehet, nem is kell, nem kell minden hülyével összeállni. Meg persze lehet hinni, hogy bevonzottam, de ez sem kötelező.

Aki nem hisz benne, szíve joga, én ebben hiszek inkább, mint másban.

2019. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!